Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetnék a T-mobile...

Hogy lehetnék a T-mobile viszonteladója?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy szerződött partnere legyél fel kell velük venni a kapcsolatot és utána kérdezni. Én is ezt terveztem, most hogy van ez a kezdő vállalkozásokhoz EU-s támogatás de sajnos nem kaptam biztató választ. Azon a környéken ahol én vagyok, nagyon rosszul mennek, a T-Mobile szeretné felbontani belük a szerződést. Sem a forgalom, sem az új munkaerő betanítása nem úgy folyik, ahogy kéne, így inkább az ezekkel való szerződéseket is leépíteni akarja. Én ilyen válaszokat kaptam. Természetesen Pesten vannak szerződött partnerek, ahol azért megy a dolog, de így nulláról nem sok értelme van.
2013. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!