Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 6 millió forintotok...

Ha lenne 6 millió forintotok ti milyen vállalkozást indítanátok el? Vidéki és városi ötleteket is várok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
méhészet
2013. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami állatokkal kapcsolatosat. Menhelyet (bár ez nem jövedelmez), állatklinikát, kutyapanziót, állatkozmetikát.
2013. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én megforgatnám első körben,megdupláznám.Utánna kezdenék vele valamit.
2013. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bocijoker válasza:
Tedd fel a pirosra roulettben, ha dupla akkor azzal lehet mit kezdeni...
2013. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Utolsó hülyébb ötleted nincs?Szerintem ha a tied lenne,te sem tennéd fel...aanél vannak sokkal biztosabb lehetőségek,amiben meg lehet forgatni és biztos 90%-os hozama van.
2013. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 vaszily katalin válasza:
szerintem viszafele fejlödik az ország.földet,hogy megtermeszem magamnak a hust s a hozávalot.
2013. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Bankipar... Hitelt csinálnék kamattal. Annyit amennyi még nem uzsora, sőt kevesebb kamattal mint a bankok mert akkor akár hozzájuk is fordulhatnak. Jó lehet még növény termesztés amibe nem is kell túl sokat fektetni (ha van munkaeröd akkor lehet) és mégis elkezd megtérülni pár év alatt. De sok ötletem van még hogy mit miért lehet jó
2013. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bocijoker válasza:
Lottozot, hirlap bodét, munkád is van és a pénzed egy idő után plusz termel!
2013. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 balkalolka ***** válasza:
Magyarországon vállalkozni? Most? Mi ez, valami rossz vicc? Vegyél egy mobil lángosost, fesd ki, nevezd el jól és menjél lángost árulni Nyugat-Európai fesztiválokon. Világot is látsz és nem tapos el a NAV/Fide$$. Mellesleg seperc vagyont kereshetsz vele.
2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andrej031 válasza:
mozgóboltott vennék két merci sprintert 2 misiig darabját berendezném és mehetnék árulni a cimborának nagyon bejött
2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!