Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1 millió ft-tal, mit kezdenétek?

1 millió ft-tal, mit kezdenétek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy kölcsönt szolgáltatnék,persze kamatért cserébe.

Van értelme ennek,ill.meg lehet ezt tenni?

Esetleg más ötleteket is szívesen fogadok!

Hosszútávú befektetések nem igazán érdekelnek,mert hamarabbi dolgot szeretnék!

Köszi!


2013. jún. 20. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Kölcsön... Soha. Ha nem adják vissza, mit csinálsZ? Anyámtól tavaly több milliót csaltak ki így. Ő is kamatért cserébe akarta, aztán végül lóf@szt se kapott.


Ott van 1 milliód. Menj el a Premier Outlet Centerbe, vegyél egy rakás marhajó ruhát, tankold bele a kocsidba, menj el vele a barátnőddel külföldre, étterem, wellness, tengerpart túra, hegymászás, erdőjárás, bár, szórakozóhely, konditerem, szolárium


Egyszer élünk! B@szd el azt a pénzt! Én ezt tenném.

2013. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
42%
ha nem akarod bankszámládra tenni és kamatoztatni,én hitellel kipótolnám vennék egy házat kiadnám albérletbe és az albérleti díjból fizetném a hitelt. ha kifizetted megmarad a házad is és lényegében egy millióba került.( itt gondolok minigarzon jellegűre) vagy valami vállalkozást indítanék,hallottam,hogy van vissza nem térítendő hitelezésű is és itt lenne alapod is.
2013. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendbe hoznám a dolgaimat, feélre tennék 1-200 ezret, a többit pedig elk.rnám a nyáron. Legalább lenne 1 jó nyaram.
2013. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!