Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Horgászbolt nyitni szerintetek...

Horgászbolt nyitni szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

A falu ahol élek 4db nagyméretű és eléggé közkedvelt tó van,van 1 kiadó üzlethelyiség a tótól kb 700méterre pont a falu "szívében" a kocsmától és a bolttól 30m-re.

A falu "horgászfalu" szinte nincs ház ahol nemlenne horgászó férfi/női tag és napijegyet csak a msáik faluban lévő kocsmában illetve a városban lehet kapni.

Azt is tudnék így árusítani,illetve mivel az üzlethez egy 50nm2-es raktárhelység is tartozik így a tárolás sem lenne gond havi 25,000ft az üzlethelyiség díja .


Tőkében nincs hiány jelenleg 13millió forintom van,amit több üzlet megnyitásába akarok fektetni,ez lenne az első amit kigondoltam.

Nemcsak pénzbeli tőkével rendelkezek hanem szellemi tőkével is mivel jómagam is "horgászcsaládból" származom.


Szerintetek?



2013. júl. 12. 13:51
 1/3 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne nyitnod.

A szakmai tudásod is megvan hozzá, és a tőkéd is. Felmérted a piacot, tele vagytok horgásszal!

A lakosok sem mennének át a másik településre napijegyért.

Nekem választékbővítés miatt vannak horgászfelszereléseim és van rá kereslet. Igaz elsősorban ólom, úszók, patron stb. ami mindig kell, de pl a horgász-szék, bot, fejlámpa is ment már el.

Van jobb és rosszabb minőségű termékem, így mindenkinek van választék...

Ha jó árban tudsz hozzá sört árulni, (ha van engedélyed rá)szerintem nyerő lehet.

Mivel idén kezdtem el én is horgászfelszereléseket árulni, így az őszi téli hónapokról nem tudok nyilatkozni...

2013. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen már érdeklődtem ,és pár szállítóval,nagykerrel beszéltem,az nemlenne rosz ötlet,hogy mellé italt árulni,gyerekkori legjobb barátom is a tó mellett szokott télen lékhorgászoknak forraltbort árulni,illetve házipálinkát.

Szerintem belevágok.Egy próbát megér.

2013. júl. 14. 13:18
 3/3 Zsolti199 válasza:
Szia hogy sikerült? Énis egy hasonlón gondolkoztam de nemigen merek még belevágni de pár év mulva lehet hogy belekóstolnék énis :)
2017. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!