Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha vállalozást indítanék...

Ha vállalozást indítanék lakossági környezetvédelmi tanácsadás területen, akkor hány Ft/kérdés lenne a reális ár?

Figyelt kérdés
A tanácsadás mértékegysége mindenképpen a Ft/kérdés lenne, mert így érdemes, ha abból áll a munkám, hogy kérdésekre válaszolok, csak azt nem tudom, hány Ft legyen 1 kérdés.

2013. júl. 16. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Nincs ember az országban, aki 1 ft-os is fizetne azért, hogy "környezetvédelmi tanácsadást" nyújts neki...


Vagy úgy képzeled, hogy megjön Rozi néni és 200 ftért feltesi a kérdést:

Drágám, hova öntsem a sósavat ha már nem kell?!


Ilyenre csak nagy cégeknél van kereslet, mikor pl. megvalósíthatósági tanulmányt készítenek egy project előtt. De az ugye nem lakossági...

2013. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Vegyél fel a vállalkozásodba, aztán megmondom.

Energetikusi végzettségen (is) van.

2013. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
000Ft, de előbb nem ártana kijárnod a kis iskolát :)
2013. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%
ezt úgy kell csinálni édes fiam, hogy egy kormányzati szervhez kell valahogy besimulni, és ott lakossági környezetvédelmi figyelemfelhívó médiakampányok szervezésével köll foglalkozni, jó nagy kampányokat beajánlani környezetvédelmi és vízügyi miniszternek, és persze a suska felét lenyulni. De ehhez kapcsolatok kellenek édes fiam meg valami kamu papír képesítés hogy ne szedjen szét a média, nempedig ft/kérdés vállalkozás.
2013. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
" 000Ft, de előbb nem ártana kijárnod a kis iskolát :)" Tudom, hogy elírás van a címben, már 5 éves ez a gép, időnként kihagy betűket a billentyűzet. Nem tudod, hogyan lehet javítani? Utólag vettem észre én is.
2013. aug. 1. 09:03
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
4-es, míg olvastam a hozzászólásodat, Váncsa Ivánt láttam magam előtt. Klassz volt.
2013. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kornytech válasza:
60%
Te mennyit fizetnél érte másnak, ha te kérnél tanácsot?
2013. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az ügyfeleim nem olyanok lesznek, mint én, mert fordított helyzetben én nem költenék pénzt, inkább önállóan próbálnék utánanézni. :)
2013. aug. 25. 09:28
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Elöször is szükséged volna egy Ipari Szakközépiskolára környezetvédelmi szakon, az után Pannon Egyetem Környezetvédelmi mérnök szak, kemény 3,5 év, utána vállalhatsz környezetvédelmi felmérést, és tanácsadást és kockázatértékelést is, tudom mert édesapám ezzel foglalkozik és hidd el elég jól megélünk belőle, sőt ha mellette még bevállalod a tűzvédelmet, a munkavédelmet, akkor kész szakember leszel plusz egy nyelvvizsga, aranyélet vár akár Ausztriába is.


:) Szívesen.


Az meg jó nagy tücsköt-bogarat mondott, aki azt írta hogy nincs környezetvédelmi tanácsadás, képzeld hogy van, csak nem ez a pontos megnevezése.


Környezetvédelmi Szakhatóság is van. :)


A pontos megnevezése az hogy környezetvédelmi mérnök,

aki szaktanácsadással foglalkozik.


Hidd el nem a sósavat kérdezik tőle sem...de hogy mit azt nem kötöm az orrodra.

2013. aug. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Skyrider: elvégeztem 2004-ben a környezetmérnökit, akkor még egyben volt az 5 éves egyetem, nem volt 2 szintű, és tudom, hogy van ilyen és meg lehet élni belőle, csak az árat nem tudom. Szerinted hány Ft/kérdés lenne reális?
2013. szept. 4. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!