Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
A családom az orokolt vagyon egy részét, 200 milliot biztonságosabb módon fektetné be, pl vallalkozas lehet az otlet de tozsde biztosan nem!

2013. júl. 22. 01:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%

"nem hiszed járj kicsit utánna,és rájössz kinek van igaza..."


Nem tudok minek utánajárni,mert lehet én vagyok a hülye:(


Kérlek mutass egy olyan autóbérléssel foglalkozó helyet ahol a napidíj 7szerésért megkapod 1 hónapra.


Kérlek magyarázd el,ha "ausztria,németország,anglia,svájc,tele van olyan helyekket ahol ingyen odaadják a kocsikat , másfél hetente megtesztek egy kört"

Ha ennyire ingyen osztják:D a fémhulladékot, akkor miért 10naponta szeretnél menni,mikor az út oda-vissza 2nap sincs, alvással.


Valuta váltás,na most szép és jó viszont, nézzük a tanácsolt adataidat:

Eladási árfolyam:297

Vételi árfolyam:280

Átlagos időtartam: 1.5év

Profit:6,07%

6%, 1.5év alatt, és a pénzed továbbra is forintban marad



Ingatlan: akad 3 millióért ingatlan, de ez nem lesz olyan helyen,hogy folyamatos bérlőt találj.


Minden ötleteden, van aki tud hasznot csinálni, de nem így működik, ahogy már tegnap is leírtam.

Ha csak ötletelés szintjén gondolkozol, akkor inkább ne írj ennyire fix számokat, mert nevetségessé válik az egész.

2013. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 tigris19 ***** válasza:
6%
innét látszik milyen buták vagytok... simán lehet igy csinálni csak ti nem hiszitek,de nem is pararlom az iidömet rátok,én tudom hogy mi az igazság,mi a lényeg,ti meg szomorodjatok meg.. a tigris veszélyes állat
2013. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb magyar tőzsdén lévő cég, a Plotinus kockázati-tőketársaság is valamiért autókölcsönzéssel (is) kezdett foglalkozni. A céget korunk egyik legjobb (hozamai alapján) magyar tőkepiaci szakembere irányítja, Zsiday Viktor.


Ő csak nem hülye.

2013. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

13:17


Ez most ugye csak vicc?


Senki nem mondta,hogy nem lehet pénzt keresni ingatlan-bérbeadással, valuta/devizakereskedelemmel, autókölcsönzéssel, illetve fémhulladékok adás-vételével.


Egyszerűen annyit írtunk: Egyáltalán nem így működik.

2013. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Flector 67 ***** válasza:
32%
Legalábbis messze nem olyan egyszerűen, ahogy szegény tigriske elképzeli.
2013. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Állampapír. Bár biztos mondták már.

Nem a legrosszabb hozamú, és elég biztonságos. Esetleg egy kis (!) részével tőkeáttételesen devizakereskednék, de ebben marha nagy kockázat van és érteni kell hozzá, akármennyire is azt gondolják sokan, hogy nem.

2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Vállalkozásba nem fektetném, mert ha nincs egy kitalált, felmért, és reálisan piacképesnek bizonyuló elképzelésem, az eredmény szinte biztos bukás. Tehát azt én nem tartom jó gondolatmenetnek, hogy hű, van x millió forintom, csinálok gyorsan egy vállalkozást. Akkor már inkább a tőzsde, mert ott meglévő, működő, megismerhető vállalkozásokba fektetsz. De azt meg nem akarjátok, amúgy teljesen érthetően, én is fektettem milliós nagyságrendben kicsi, de izgalmasnak látszó vállalkozásokba. Az "eredmény" az lett, hogy kb. WC papírnak alkalmas a részvénypakettem. Sajnos ez benne van, lenyeltem, tanultam belőle, kész.

Ha van ötleted, vagy van valaki, akinek van, és tudsz garanciákat biztosítani arra, hogy működni is fog, akkor viszont csináljátok meg, de rendesen számoljatok mindennek utána. Ez a javaslatom.

2013. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!