Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » AZ hogy lehet hogy nekem a...

AZ hogy lehet hogy nekem a web, internet hirdetés megy a legrosszabbul?

Figyelt kérdés
Pedig az internet korát éljük, százszámra kéne angol tanítvány a wwww. expressz, aprod stb, ről erre mennyi lett? 2db! Kiragasztott hirdetésből 20, és az utcába pletykáltak az öregasszonyok hogy Józsi megbukott még abból is több tanítványom lett?????

2013. aug. 1. 14:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát mit csinálhatok rosszul a feladott hirdetésben?
2013. aug. 1. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Tiszát lehet rekeszteni a nyelvtanárokból.
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit tanuljak még hozzá hogy különleges legyek? Apám tud hegeszteni...??
2013. aug. 1. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz különleges lenni?! Hegesztő angol tanár lennél? XD
2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van ez, mert az interneten nagyon sok angoltanár hirdet, az utcán kiragasztva viszont csak te. Nem kell túlbecsülni az internetet ilyen szempontból, a magyar lakosság nagy része analfabéta, ha szüksége van valamire, nem fogja tudni megkeresni az interneten, csak kattintani képes a felugró hirdetésekre, de az meg a nagyobb halak biznisze.
2013. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A magyar lakosság nagy része NEM! analfabéta. Nem szeretem, az ilyen nagyképű általánosításokat. Összekevered az amerikai lakossággal, mert egy felmérés szerint ők azok, akiknek nagy hányada drámai módon "analfabetizálódik" a suliból kikerülve.
2013. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem már! Analfabéta amerikaiakat kell magyarra tanítanom!
2013. aug. 3. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a helyes fogalmazást kéne előbb elsajátítanod!
2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Melyik nyelven a hat közül?
2013. aug. 7. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!