Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kisebb éjszakai szórakozóhelye...

Kisebb éjszakai szórakozóhelyet nyitnánk ami nappal kocsma/kávézóként működne. Kellene egy kis segítség elméleti részen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, az lenne a helyzet hogy egy haverral akarunk csinálni egy saját bizniszt, vagy 2 éve lovaglunk a témán hogy kéne egy kis szórakozóhelyet nyitni mert a környéken sehol sincs egy rendes hely. Épületet most tudnánk bérelni jó helyen és jó árban és kezdő tőke is van annyi hogy alapítsunk egy Kft.-t és elindítsuk a boltot.


a nagy kérdés csak most jönne. Nekem jelenleg csak kereskedő, boltvezető végzettségem van (meg gépészmérnök de ez itt lényegtelen). ez a kereskedő, boltvezető elég lenne a nyitáshoz vagy kellene még vmi más is pl vendéglátói vagy nem is tudom mi. A társam végzettsége meg megint csak nm a témába vág mert ő is gépészmérnök lett. :)

vagy ha nekem éppen nincsen megfelelő végzettségem de a felvett alkalmazottnak igen akkor úgy ki lehet nyitni ?

nem nagyon tudom igazából mi kellene hozzá.

előre is köszi a válaszotokat !!



2013. aug. 6. 11:02
 1/3 anonim válasza:

Mi úgy tanultuk, hogy ha akarsz mondjuk egy pékséget nyitni, de nincs pék végzettséged akkor kell legalább egy valaki, akinek van. Gondolom ez érvényes a vendéglátós témára is.

Csak aztán vigyázz, nehogy az alkalmazottad elkezdjen neked dirigálni, mert neki van végzettsége neked meg nincs:)

2013. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az alkalmazottnak van végzettsége az elégséges.


Jól is néznénk ki, ha cukrászdát csak cukrász, éttermet csak szakács, diszkót meg csak zenész nyithatna :)

2013. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, igen ezzel tisztába voltam valamennyire csak nem tudtam h ez változott e.

amugy meg most is van vállalkozásom és embereim is, szal tudom h hogyan kell bánni velük hogy végezzék a dolgukat, jol is érezzék magukat de ne szálljanak el...

2013. aug. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!