Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mernétek vállalkozásra váltani...

Mernétek vállalkozásra váltani? Fontos!

Figyelt kérdés
6 évig dolgoztam egy üzletben vállalkozóként mert arra vártam hogy a főnököm elmenjen gyesre mert akkor átvenném a munkáját (ezt mi így beszéltük meg az elején)csak sajnos nem úgy alakultak a dolgai a kapcsolatában.A lényeg az, hogy én feladtam mert ott csak vegetáltam az utóbbi időben ezért olyan állást kerestem ahol alkalmazott lettem.Már ott vagyok a munkahelyemen fél éve a fizetés nem olyan rossz de rengeteget kell dolgozni sokszor nehezen bírom és hosszú távon sajnos úgy érzem nem fog menni de ez legalább biztos munkahely.Erre a napokban szólt a volt munkatársam h jól alakulnak a dolgai és h vissza megyek-e dolgozni mert ha nem akkor kell keresnie valakit.Hosszú távon lehet h jobb lenne de félek a bizonytalanságtól.teljesen tanácstalan vagyok a két munkahely teljesen az ellentéte egymásnak csak a munka ugyanaz.Mit gondoltok minden tanácsra kíváncsi volnék?köszönöm

2013. aug. 6. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ.
2013. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozásra? Van rá pénzed? Értesz hozzá? van rá kereslet?
2013. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt a szitu, hogy biztosabb ugyanakkor stresszesebb munka, viszont a fizu idővel a jutalékos rendszer miatt elég jó lehetett volna, szemben egy olyan lehetőséggel ahol ugyancsak nagyon szép profit érhető el, ugyanakkor bizonytalanabb, hogy sikerül e hosszabb távon is, viszont nincs főnököm a magam ura vagyok és lényegében több időt foglalkozok a munkámmal de azt csinálom amit szeretek és sokkal boldogabb vagyok.


Viszont én még csak 20 éves vagyok, szóval ha még se jönne be akkor se vagyok elkésve semmivel.

2013. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, van ugye a jelenlegi munkahelyed, ami egy állóvíz biztonságával kecsegtet, és van egy régi helyed, ami viszont inkább magával sodor, de nem tudod, hol tesz partra. Attól tartok, ezt nem tőlünk kell kérdeznned, hiszen ahány vérmérséklet, annyiféle vélemény születik majd. Van, aki esküszik a poshadt szagú, de biztos állóvízre, és van, aki a mindig frissülő vadvizet választaná. Szóval szerintem inkább a szívedre hallgass: melyiket csinálod szívesebben. Hisz nincs annál szebb, mint amikor az embert megfizetik azért, amit szeret csinálni.
2013. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!