Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meguntam hogy nincs normális...

Meguntam hogy nincs normális ketchup a piacon, szeretnék gyártani egy minőségit. Hogy kezdjek neki? Igény lenne rá? Max mennyit adnál ki érte boltban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
van normális ketchup a piacon, csak ne normál élelmiszer áruházban keresd. :)
2013. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen kérdéseket itt teszel fel, akkor aligha tudnál te minőségi ketchupot gyártani.
2013. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Darabold fel a paradicsomot.
2013. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg bolti ketchup-ot soha ne hasonlíts össze házival. Ahhoz, hogy valami kereskedelmi forgalomba kerülhessen, egy csomó olyan szempontnak meg kell felelnie (eltarthatóság stb.), ami egy házi receptnél nem számít.
2013. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maximum 3-400 ft-ot adnék 1 kilóért. Pl van a tesco gazdaságos, csípös és sima azok a legolcsóbbak, 195 ft/kiló, de nagyon folyós, jobbra nincs pénzem, ezért azt veszem most. Volt az OAK lane, az 235 volt, de felemelték 400 körülire, így már nem veszem, mert sok érte. Sparban is volt saját márkás jó áron régen, de már drága az is. Kapni minőségit, de meg kell fizetni mindent, olyan áron (mint a tescos) nem lenne rajta hasznod, de nagyságrendekkel drágábban nem venném meg, és szerintem igény sem lenne egy újabb kecsapra, mert van már 1000 felé.
2013. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HEINZ !!!!!
2013. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A heinz nagyon híg.... A felix sem a legjobb...
2015. júl. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!