Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit érdemes Angliában venni,...

Mit érdemes Angliában venni, itthon eladni?

Figyelt kérdés
Laptopokra gondoltam, mivel mobilt és táblagépet legtöbben telefontársaságoknál veszne kelőfizetésre. Sokat vásároltam már ebayen magamnak, mivel sok mindent olcsóbbnak találtam mint itthon, gondoltam lehetne ezzel kezdeni valamit. Valakinek tapasztalat, tanács?

2013. aug. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Az egy drága ország, minek vennél valamit drága helyen, hogy aztán eladd a szegényeknek?
2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Angliában a laptop hasonló árakban mozog mint otthon. Így semmi hasznod nem lenne.. A műszaki dolgok már nem olcsóbbak mint régen..

(kint élek,tisztábban vagyok az árakkal)

2013. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
autókat alkatrésznek. ebben mindig is volt pénz és lesz is de kell hozzá egy kis induló tőke.
2013. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem is a tőke, inkább a szaktudás ami nagyon kell ahhoz. Persze tőke is, de az nem olyan rengeteg, hogy ne tudná bárki összespórolni. Viszont ha nem ért hozzá eléggé akkor nagyot bukhat vele.
2013. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eddig is autó alkatrészeket rendeltem, többnyire saját vagy haverok kocsijaihoz. Csak ezt elég sokan csinálják már véleményem szerint,de lehet egy próbát megér. Köszi a válaszokat
2013. aug. 13. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Kínából rendelek füldugót, harmadannyiba kerül, és ugyanaz
2013. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmit
2013. szept. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!