Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri zöldségboltot nyitni?

Megéri zöldségboltot nyitni?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk elvégezni a kereskedelmi szakot. Szeretnénk saját vállalkozást, és ehhez lenne kedvünk.

Kb mennyi lenne az átlagos haszon 1 hónapban? Egy kisvárosban élünk.

Vagy milyen vállalkozásba lenne érdemes még kezdeni, ami hasonló? És téren-nyáron megy?



2013. aug. 12. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Viszont a nettó 70-et minden vállalkozásnak ki kell termelnie, de nem is heti 40órás meló...
2013. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

"Ti hülyék vagytok! :D Van tapasztalat, apukám mozgó árusító."---te meg nagyon hülye vagy! Nekem pl. van repülőgép pilóta rokonom, akkor van tapasztalatom? Felszállnál egy olyan gépre amit én vezetek? Miért nem, hiszen van tapasztalatom!


"Csak azt nem tudom, boltot megéri e nyitni, de akkor gondolom nem menne csődbe. Sok okoskodó."--- Mi van? Gondolod nem menne csődbe? Miből? Van rá üzleti terved, költségeket kalkuláltad már? Apuka ingyen fog neked fuvarozni? Mekkora konkurenciát fogsz okozni apukádnak? Jah semekkorát mert ő fizeti a hóbortodat?


"Kb mennyi lenne az átlagos haszon 1 hónapban? Egy kisvárosban élünk. "---piacismeret, felmérés, mennyiért veszed árut, kereslet-kínálat viszonya, telítettség, üzlet bérelt vagy saját, fenntartási költségek, járulékok, selejtáru, hétköznapi termékek vagy egzotikumok... sorolhatnám oldalakon keresztül!


"Vagy milyen vállalkozásba lenne érdemes még kezdeni, ami hasonló? És téren-nyáron megy?"---itt bizonyítottad be, ehhez sem konyítasz semmit, ilyen alapon hasonló sikerrel foghatsz bele bármi másba!


Nem elkeseríteni akarlak, de ez neked nem menne! A saját érdekedben vagyok kicsit bíráló veled szemben, gondolom ezt még nem érted meg, később megfogod!

2013. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem meg neked nem menne semmi! Pá!
2013. aug. 13. 08:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban is írtam "gondolom ezt még nem érted meg, később megfogod!", még nem írtalak le végleg.
2013. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!