Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Boltot szeretnék nyitni,...

Ödi2 kérdése:

Boltot szeretnék nyitni, melyben kialakítanék egy kis látvány pékséget, ahol frissen sütném a fagyasztott pékárut. Szerintetek behozná a vásárlókat jobban?

Figyelt kérdés
Még az is érdekelne, hogy esetleg valakinek van tapasztalata franchise cégekkel? Én a Pek-Snack termékeiben gondolkodom...Tapasztalat? Akár vásárlói szemmel?
2013. aug. 7. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne valami, mert én azért járok a tőlem kicsivel messzebb lévő kisboltba mert ott sütnek fornettit és időnként szoktam venni úgy heti 1-2 alkalommal. És inkább gyalogolok többet mert akkor ott veszek kenyeret meg ezt azt mint az itteni kisboltba.

A Pek-Snack is nagyon jó, a barátnőm lakótelepén van kimondottan ilyen hely ahol csinálnak és nagyon finom, valamivel jobb mint a fornetti meg olcsóbb is.

Szerintem meglehet próbálni, először kezdd kisebbe, aztán ha van sikere akkor csinálhatod nagyba.

2013. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem ez nem vonzana jobban. Maga a termék vonz, és ha rossz, akkor hiába a látványsütés, nem szoknék oda. Ha meg jó, akkor nem kell a sütögetés, úgysincs idő a nézelődésre.
2013. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a látványsütés lenne a lényeg, hanem az illat ami megcsapja az orrod, mikor betérsz...:)Szerintem a frissen sült péksütemény vonzó lehet minden korosztálynak...
2013. aug. 7. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb valamire való pékség illatát messziről érezni. De ha most átgondolom, egyiknél sem látni, ahogy épp sütik...
2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kis élelmiszerboltot akarok nyitni és azon belül lenne kialakítva, ezért hangsúlyoztam az illatot. Egy általános boltban nem ez a jellemző és szerintem pozitív benyomást tenne a vevőkre.
2013. aug. 7. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó otlet, ha van elég átmeno forgalom és korán nyitsz. Kávét. cappuchinot is árulhatsz hozzá. Ugy oldd meg, ha lehet, hogy az utcáról is lehessen vásárolni ezt a terméket, ne csak bentrol. Sokan nem akarnak bent sorban állni, mert sietnek.
2013. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Józsi21 ***** válasza:

Az ötlet jó,de nem biztos hogy bolttal kombinálva.Számold össze hány kisbolt van a környéken.

Esetleg kávézóval,fagyizóval?

Nem lebeszélni akarlak a boltnyitásról,de mérd fel (akár a baráti körödben)mire lenne igény.

2013. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy bolt van, de nem lesz konkurencia, jobbak lesznek az áraim és a választékom...:)Amúgy lesz egy kis cukrászda is mellette, ahova szintén átviszek majd a termékekből és ott is árusítom őket... Csak a bolton belüli sütés amivel még nem találkoztam ekkora kis boltban /85m2/ és ezért írtam ki a kérdést. Én bizakodó vagyok, de jól jön a külső szemlélők véleménye is... Köszönöm az eddigi hozzászólásokat is!
2013. aug. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!