Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásban milyen...

Saját vállalkozásban milyen tevékenységet végezhetek végzetséggel és melyiket nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű de ebből következik hogy amihez nem kell azt csinálhatod!
2013. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, de amiket leírta, egy oldallal ezelőtt, ahhoz mind kell végzetség?
2013. aug. 14. 22:34
 13/16 anonim ***** válasza:
Az építőipar nagy részéhez kell hisz anyagi kárt tudsz okozni ahogyan minden olyan végzettséghez amit főiskolán vagy egyetemen lehet tanulni hiszen azok is elég komoly szakmák ahogyan kell még a biztonsági szolgálatokhoz(testőr,bizt.őr,pénzügyőt)
2013. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Yingtáó válasza:
A legeygszerűbb bemész a helyi önkormányzat, vállalkozói irodájára, ahol ki kell váltani az engedélyt és megkérded, ott az ilynekben szívesen segítenek és még csak pénzbe se kerül,de te máris okosabb lettél. De lehet egy jó könyvelő is tudja a választ
2013. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem nyolc általánosom van.Húsz éve egyéni vállalkozóként dolgozom,16 alkalmazottal. Olyan terméket gyártok,amit minden ember minden nap használ az országban .A nagy bevásárlóközpontok polcain jelen van termékem.Kínával versenyezve még mindig talpon vagyok. Ami legjobban hiányzik,-az a nyelvtudás.De van három diplomás alkalmazottam,akik pótolják ezt a hiányomat.Még nem kértek tőlem szakirányú végzettséget soha.
2013. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem egyéni vállalkozóként igazak a korábban leírtak, de ha céged van, akkor elég ha a dolgozódnak van papírja.

Tehát pl. szakképzett eladó ad el.

2013. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!