Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes otthon árulni propán...

Érdemes otthon árulni propán - bután palackos gázt?

Figyelt kérdés

Egy 450 lelkes községen lakom, ahol PB gázt, csak 7 km-re levő városban lehet venni. Igaz szomszéd községen van, de az is 7- 8 km-re van.

Nem tudom mennyien használnak PB gázt, de nem olyan sokan, mert van földgáz a faluban.

Nem tudom mennyi palackot lehetne eladni, hogy értelme legyen, illetve némi nyeresség.

A szolgáltatóval beszéltem már és nekem egy fillérbe sem kerülne, mert mindent ők hoznak el és engedélyeket is elintézik.



2013. aug. 14. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a faluban nincs igeny ra akkor nem erdemes velefoglalkozni... Attol hogy van a faluban vezetekes gaz meg nem biztos hogy be is van kotve, nem tudom TE elsz ott!

A helyedben csinalnek egy felmerest a falubeliek kozott hogy mennyi erdeklodo lenne es ha a belefektetet munkad kifizetodik belolle akkor csinald:)

2013. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A napokban fogom felmérni, hogy nagyjából mennyi palack lenne egy hónapban.

Sokan tartanak disznót és perzselésdre is használják a gázt.

Vannak olyanok akiknél nincs a földgáz bevezetve, de fűtésre nem használja senki a PB gázt, ezt tudom biztosra és csak főleg főzésre.

2013. aug. 15. 17:09
 3/12 A kérdező kommentje:
"perzselésre"
2013. aug. 15. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
szerinted egy palackbol hany disznot lehet megperzselni??? Amugy lehet konkret futesre nem hasznaljak de sok helyen lattam mar kerti melegitos lampat PB-rol uzemeltetni...
2013. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kb. 2 disznó perzselésre elég egy PB.
2013. aug. 15. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Szolgáltató mit mondott hány Ft hasznod lenne egy palackon?
2013. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kb. 300-500 Ft-od van egy palackon.

A "szolgáltatótól" függ, illetve, hogy milyen verseny van, bár ez nálatok nem értelmezhető ezek szerint.


Kell egy vizsga amit a tűzoltóknál kell letenned.

Ezen felül egy porral oltó illetve annak az éves (vagy 2 éves? ) felülvizsgálata a költséged.

Ha már vállalkozó vagy akkor megérheti, nem lesz plussz költség a könyvelés, és amúgy is fizetsz magad után mindent.

Ha nem vagy az, emiatt ne válj azzá, annyi pénz nincs benne.

2013. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem kell kivenni az engedélyt és ők intéznek mindent el és persze adnak minden szükséges dolgokat.

Nagyjából 1200 Forintot lehet keresni egy palackon de ez változó a konkurenciával.

Jah és Szlovákiában lakom és kíváncsi voltam, hogy nálatok ez hogyan működik.:)

2013. aug. 25. 22:48
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha olyan rendes magyar lennél, akkor vettél volna már egy rendes billentyűzetet.:P

Biztosan külföldön csicskázol.:D

2013. aug. 26. 10:59
 10/12 anonim válasza:

A 7-es vagyok.

Ezt nem értem, nem kell vállakozóvává válj ahhoz, hogy vállalkozásba kezdj? Vagy a gázos cég alkalmazottja leszel?

Az 1200 ft nagyon jó egy palackon.

Ha ez mind igaz akkor vágj bele mihamarabb.

2013. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!