Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes otthon árulni propán...

Érdemes otthon árulni propán - bután palackos gázt?

Figyelt kérdés

Egy 450 lelkes községen lakom, ahol PB gázt, csak 7 km-re levő városban lehet venni. Igaz szomszéd községen van, de az is 7- 8 km-re van.

Nem tudom mennyien használnak PB gázt, de nem olyan sokan, mert van földgáz a faluban.

Nem tudom mennyi palackot lehetne eladni, hogy értelme legyen, illetve némi nyeresség.

A szolgáltatóval beszéltem már és nekem egy fillérbe sem kerülne, mert mindent ők hoznak el és engedélyeket is elintézik.



2013. aug. 14. 23:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Helló!


Nem tudom mi okot adtam, hogy kötekedj, de eztek szerint ilyen típus vagy.:P

Kicsit nézzél körül Magyarország törtélnelmében és főleg a Trianon eseményre és ahol én lakom az magyar föld volt és most is az, csak határ választ el és más a politika.

Nem vagyok koszos szlovák, hanem koszos magyar vagyok mint Te.:)

Kíváncsi lennék, ha élőben is elmondanád véleményedet nekem és szívesen találkoznék veled.:P

Fogadni merném, hogy nem egyedül jönnél, bár nem jönnél Te sehogyan, mert csak véleményezni tudsz, aminek semmi alapja nincs.

Na én befejeztem és írhatsz akármit.

Üdv

Egy "koszos" magyar!

2013. aug. 27. 00:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismerem a tortenelmet eleg jol. Ahogy irtad Trianon VOLT tehat ami lassan 100eve magyarorszag resze VOLT az mamar nem az. Ugyhogy johetsz Te is ezzel a dumaval hogy ma is magyar terulet szerintem meg nem. Csupan annyi bajom van veled, hogy ide jossz kerdezoskodni, mi leirjuk mi van utanna meg cafolsz mindent amit irtunk! Aztan a legvegen meg benyogod hogy nem is magyarorszagrol van szo... Szoval jatszogass massal...

Koszossagrol meg akkor dumalj, majd ha felepitesz valami vallalkozast onerobol, es tudsz adni masik 7embernek munkat...

Nah szevasz....

2013. aug. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!