Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Te VÁLLALKOZÓKÉNT ezt a...

Te VÁLLALKOZÓKÉNT ezt a terméket mennyire tartanád hasznosnak?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget kérnék Tőled, amennyiben kisvállalkozó vagy, vagy kis céged van.


Megköszönöm, ha őszintén válaszolsz, mert ezzel sokat segítesz nekem.


Kidolgoztam egy olyan online módszert, amivel a neten hamar létre tudsz hozni egy weboldalt + népszerűsíteni tudod azt, és potenciális vásárlókat tudsz szerezni folyamatosan. Ha már van honlapod, azt is tudod ezzel hirdetni, ha még nincs (vagy nem elég jó), újat könnyen (weblap készítési, programozói tudás nélkül) tudsz vele készíteni.


Miért jó ez? Azért, mert a sok fizetős hirdetési mód (adwords, facebook, reklámkampányok) helyett ingyen, kis munkával meg tudod ezt csinálni, vagy ha van alkalmazottad, de nincs időd, könnyen ki tudod neki adni, akkor, amikor nincs egyéb munkája.


Ezzel több vállalkozást (köztük több sajátot) hirdettem már sikeresen, partnereknek hoztam vásárlókat, és némely partnernek sok millió Ft bevételt.


A kérdés a következő: Szerinted ha ezt a módszertant egy termékbe összefoglalom (lépésről lépésre leírva mindent, hanggal és videókkal), akkor az hasznos lehet a Te számodra? Értékelnél egy ilyen anyagot? Ha igen, miért és ha nem, miért nem? Mit várnál el tőle?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 16. 18:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben elindult a kampány, biztató eredményekkel.


9-es:


Valamit félreértesz, én nem készítek weblapot :) Főleg nem olyat, ami más weboldalt reklámoz (??)


Botokról meg szó sincs, itt valós látogatók és vásárlók vannak, ezért írtam ezt: "Ezzel több vállalkozást (köztük több sajátot) hirdettem már sikeresen, partnereknek hoztam vásárlókat, és némely partnernek sok millió Ft bevételt. " mert a módszer maga működik, de eddig csak én használtam.


A weblap készítés úgy látom, többeket megkavar... mondjátok, hogy lehet ingyenesen is készíteni, stb.


Igen, lehet, biztosan, de én leírok EGY konkrét, bevált módszert, amivel készítesz egy weblapot, és terelsz rá vevőket. Ha van weblapod, és ez a rész nem érték számodra, akkor simán skippeled, és a vevőszerző részre összpontosítasz.


Ha tökéletes weblapod, és elegendő számú vevőd van, akkor viszont nem Neked való ez a termék ;)


Kösz, és további véleményeket várok

2013. szept. 9. 19:19
 12/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a termékfejlesztéssel nem lesz gond (mivel az bizonyítottan működik), viszont a reakciókból azt látom, hogy a kommunikáción + a termék marketingjén kell még dolgoznom :)
2013. szept. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!