Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hálózatos, számítógépes...

Hálózatos, számítógépes alkalmi munkát hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Vállalkozóként szeretnék ilyesmivel foglalkozni munkaidőn kívül (van állásom) ahol mondjuk 1 kisebb cég megmondja h mondjuk kell neki 10-20 gép erre meg arra a feladatra és azt helyezzem üzembe, szerezzem be a gépeket, kössem hálózatba, netre, nyomtató legyen hozzájuk, stb.. szval ilyen nulláról felépíteni egy komplett rendszert.


Tud vki ilyen alkalmi munkákat hol lehetne szerezni?


Régebben fogalalkoztam suli mellett ilyenekkel, de elfogytak, és most sokszor unatkozom már a szabadidőmben, pedig én eléggé munkamániás vagyok, mondhatni ez a hobbim.

Az se lenne baj ha nekem kellene befektetni ehhez és megvenni mindent és a végén eladni a kész rendszert :)


2013. aug. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ma már ismrettség kérdése, meg boríték kérdése, hogy hány %-t dobsz vissza...
2013. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régen megvoltak az ismerettségek és elég sokszor volt ilyen munkám, de sok kis cég csődbe ment az elmúlt években vagy annyira rossz helyzetbe kerültek h nincs pénzük erre.

Visszadobnom sose kellett semmit, hiszen maga a tulaj bízott meg ezzel.

2013. aug. 25. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs

mindenki ugy vadászik az ilyen melókra aztán megoldja hazon belül. persze mindig lehet szerencséd

2013. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ennyit egy átlagos, informatikát kicsit is kedvelő 15 éves gyerek is meg tud csinálni.


Innentől kezdve, elég nehéz lesz annak az 5 millió embernek aki képes ezt elvégezni, kb évi 100 lehetőségért versengeni.

2013. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!