Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Illegális? Feketemunka? Mit...

Kovacs Istvanne1965 kérdése:

Illegális? Feketemunka? Mit lehetne kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés
Több évig dolgoztam egy magán vállalkozónál aki mellesleg polgármester. Négyen voltunk a cégnél. A három kollega bejelentve én nem. Csak nekem volt meg az arckepes gaz igazolvanyom es az iskolam amivel legalisan dolgozhattam volna. Egyszer sms ben kaptam uzenetet hogy holnaptol nem kell dolgoznom jonni. Sok penzel tartozik azota is. Mit lehetne csinalni hogy egy kicsit a kormere nezzenek mivel gazt szerelnek az emberei de 8altalanos vegzettseguk van. Polgarmesterkent lehet ilyet csinalni?

2013. aug. 26. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Persze, mindent lehet csinálni. Ebben az országban? Simán!


Volt munkaszerződésed amit aláírtál mikor dolgozni kezdtél nála? Bérjegyzék amit havonta kaptál? Bármi, ami a munkaviszonyra utal(hatott)?

2013. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi...olyan mint ha ott sem lettem volna. Sajàt magamnak fizettem a jàrulékokat. Ez nem is probléma mert túl tettem magamat rajta... csak hogy 8általánossal gázkészüleket szerelni na ez az amit nyilvanossagra hoznek
2013. aug. 27. 06:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani de ezzel Te is megfogod utni a bokadat mar csak azert is mivel amig neked megfeleltek a feltetelek elfogadtad ezt a modit. Szoval ezzel is szamolj!!!
2013. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Az a gond, hogyha nyilvánosságra akarnád hozni akkor te is megütheted a bokád a NAV-al. De ha nincs vesztenivalód akkor a nagynyilvánosságot javaslom. Ha nem fideszes a polgármester akkor még ki is tüntetnek és zengeni fog tőle a TV és az összes újság. Ha fideszes akkor már sokkal nehezebb dolgod lesz, de 1-2 szélsőjobbos vagy balos médiumnál még lenne esélyed.
2013. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, melyik öntudatos Orbán fanboy pontozott le?
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utálom a királyokat akkor engemet is lehet pontozni lefele..
2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha magad után fizetted a járulékot, akkor tudtad, hogy nem vagy bejelentve, nem? Nem ért meglepetésként.
2013. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy nem vagyok bejelentve. Nem volt más választásom muszáj volt dolgoznom . Nevtelenul nem lehet valamit? Nem csinaltam soha ilyet mert ez gusztustalan es undorito. Tudom! De szeretnem hogy a kormere nezzenek es egy kicsit nelkulozzon illegve idegeskedjen. Tudjatok nagyon nwgyon sok idombe es penzembe kerult hogy elerjem a szakmamban azt a szintet hogy meglegyenek azok az elvarasok amik nelkulozhetetlenek. Es 8altalanossal rendelkezo emberek kiturnak es magasabb rangon vannak mi t en?
2013. aug. 27. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyik politikuspalántának sikerült lepontoznia?


Na mindegy.


Tehetsz anonim feljelentést, de azt nagyon komolyan nem fogják venni. És mint mondtam, ha FIDESZes polgármesterről van szó akkor kár a gőzért, 100%, hogy simán elsikálják az ilyesmit, ha anonim bejelentésről van szó.

2013. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!