Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen terméket ajánlanátok...

Milyen terméket ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja munkanélküli lettem, és elkezdtem egy blogot írni arról, hogyan, mivel lehet spórolni.

Raktam fel cikkeket, képeket, ötleteket.

A blognak jelenleg napi 1000 felett van a látogatottsága.


Igaz, azóta már találtam munkát, de felmerült bennem, hogy ekkora látogatottság mellett lehetne már valamilyen terméket árulni.


Te mit ajánlanál?


Tanfolyamban bizonytalan vagyok, mivel úgy érzem, elég sok mindent feltettem már ingyen.


2013. szept. 6. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a blog cime? Szivessen megneznem ha lehet.
2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, ha a spórolásról írsz, akk nem ajánlott kézzel fogható terméket árusítani, mert én ironikusnak tartanám amint meglátom és nem nézném tovább az oldalad.

Sztem azt kellene, ami sok oldalon is van. Nevezetesen a cégek hirdetései. Kideríted,h milyen létogatottság fölötti oldalakon helyezik el a hirdetéseiket és ha azt eléred/elérted akk felajánlod,h hirdethetnek nálad is x összegért, mert új oldalad van, aminek egyből felugrott a nézettsége és valószínűleg így is fog maradni, mivel az emberek szeretnek spórolni, a mostani időkben meg főleg.

2013. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De am én is megnézném a blogod, ha megadod a címét.
2013. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Most szegény kereshet erről szóló blogot...

Mindig ezek a hitetlenkedők, sehogy nem lehet őket kikerülni :)

2013. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reklámozzad a BUGATTI-t, annyi jó spóroló tanácsot adsz a fantáziaoldaladon, hogy tuti összetudja bárki szedni a rávalót!
2013. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az odlal cime? Mert en meg nem kaptam meg pedig erdekelt volna hogy miylen a jo blog amit par honap alatt napi 1000latogatossagot tud elerni de semmi nem jott ra... :((
2013. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel egy nem létező blogról volt szó, ezért is írtam a fantáziablog elnevezést!


Nem létzezik, így linket sem fog kapni, kapisssss?

2013. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!