Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyógymasszőrök mennyit kérnek...

Gyógymasszőrök mennyit kérnek el egy teljes testmasszázsért ha otthon dolgoznak?

Figyelt kérdés
Én egy kb. 30.000 fős városban élek, és most tanulom. Mindenképpen vállalkozásban akarom csinálni, és nem vagyok még képben az árakkal kapcsolatban. A másik ami érdekel, hogy reklámozzam majd magam, és milyen ágyat vegyek? Főleg szakmabeliek írjanak!
2009. nov. 3. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézned,hogy más mennyiért csinálja. Kérdés,hogy hol van ez a város és hány gyógymasszőr van. Sajnos erre nem igazán lehet biztos választ adni ezen háttértényezők ismerete nélkül. Én ilyen ágyat vettem és szerintem baromi jó csak nagyon nehéz :)

Olyan masszázságyat, amilyet én vettem nem találok már a neten. A lényeg,hogy lehetőleg alus legyen és állítható a lába legyen plusz fejrész meg kartámasz.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm egy fürdőben dolgozik,de megy házhoz is 2500/óra
2010. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bp-en ötezer körül van egy óra, vidéken gondolom jóval olcsóbb. Ha nincs bérleti díj így is megéri. Érdemes megtudni a konkurrencia mennyiért dolgozik a városodba és annyiért dolgozni vagy előszőr kicsit alá menni. Én is masszőr vagyok, de a válság óta eléggé pang. Persze női masszőrökre nagyobb az ígény
2010. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!