Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek erre van igény?

Szerintetek erre van igény?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis vállalkozást indítani. Arra gondoltam, hogy egy molett ruhaboltot nyitnék. Ahol élek csak egy ilyen bolt van, az is inkább elegánsabb ruhákkal foglalkozik. Egyébként dunántúli megyeszékhelyen lakom. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek lenne e egy ilyen üzletre igény?
2013. szept. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. De egy jó ötlet csak 50% a sikerhez.
2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lenne, a kérdés, hogy tudsz-e beszerezni XXXL ruhákat... A legtöbb butik nem azért nem tart normális ember méretű ruhákat, mert nem akar, hanem mert nem kap. Röhejes, hogy 120 kg-s 185 cm-s férfiként egy kínlódás a ruhavásárlás...
2013. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Női ruhákat tudnék szerezni, férfi ruhákon még nem gondolkodtam, de most hogy mondod... :) De pl. xxl férfiruhabolt pont van a városunkban.
2013. szept. 25. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!