Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Fornetti mint franchise, jó...

A Fornetti mint franchise, jó bevételt hoz? Kb mennyibe kerül egy létrehozása? Nagyjából utána olvastam, de szeretnék tapasztaltaktól véleményt kapni

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Önálló üzletként szerintem nem érdemes, vagy nagyon biztos nagy forgalom kel hozzá. Nekünk van, sokat sütünk, de tuti nem nyitnák csak egy fornetti üzletet.
2013. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kívülállóként, de vállalkozóként azt látom, hogy a kizárólag fornetti árusítással foglalkozó üzletek általában bezárnak előbb, utóbb. Viszont a kis abc-kben, üzletekben szépen megvetik a lábukat, biztos megéri foglalkozni vele. Az a baj vele, hogy eleinte rákapnak az emberek, aztán szépen elunják. Nincs megújulás, új ízek, választék. A végén be sem térnek. Az ABC-be viszont így is úgy is bemennek, ott megcsapja őket a sült dolgok illata, és már veszik is. Nem gondolnánk, de az emberek többsége ötletszerűen vásárol. Nagyon érzékletes példa erre a pécsi, és a fehérvári mozi forgalma közti különbség. Pécsen egy nagyon jó film is csak éppen hogy fel tudja tölteni a mozitermeket premier napján. Székesfehérváron napokig, minden előadáson telt ház van, mikor kijön egy új film, de még hetekkel később is beülnek annyian, mint Pécsen egy premier közeli előadásra. Azért, mert az emberek csak a moziért nem bumliznak ki a plázához, inkább el sem mennek. Másrészt rengeteg olyan mozizó van, aki bent tölti a szabadidejét a város központjában, és csak ötletszerűen ülnek be egy random filmre.
2013. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! Igen, én is kívülállóként sajnos azt látom hogy bezárnak előbb utóbb,csak azok maradnak fent akik jó helyen vannak( pl kórház stb). Akkor az elképzeléseimben megerősítettél,köszönöm a tartalmas választ mégegyszer!!
2013. szept. 30. 11:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb egy kisboltba(pl coop) mennyibe kerülne a Fornetti? gondolom jóval olcsóbb mintha magába csinálnánk egy Fornetti üzletet..de mégis mennyivel?
2013. szept. 30. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-200 ezerből meg van, ez is a kaució lehet a sütőért, amit kihelyeznek hozzád. Azt nem kell megvenni, amennyire én tudom. De érdeklődj a fornetti képviseleten, biztos segítenek szívesen, akár emiles megkeresésben is.
2013. okt. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,írni fogok nekik!! Nagyon köszönöm!!
2013. okt. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!