Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet úgy "cukrászdát" nyitni,...

Lehet úgy "cukrászdát" nyitni, hogy a süteményeket, csak ott árulom, de nem ott készülnek?

Figyelt kérdés

Van egy helyes kis kiadó üzlet a környékünkön, ahol isteni fagyit árultak. Sajnos most beárták az üzletet, mert télen nem tudnak elég profitot csak a fagyiból kihozni. De árultak sütemányt is úgy, hogy odavitték. Arra gondoltam, hogy tovább kellene vinni az üzletet és egy ilyen talponálló cuki szerűséget megnyitni. A hely elég kicsi, azaz nincs rá hely, hogy asztalokat és székeket tegyünk be. Pultokra és bárszékekre gondoltam.


A kérdésem az, hogy létezik cukrászati frenchise Budapesten?


2013. okt. 11. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a környéken nincs cukrászda!!! Budapest szívében...
2013. okt. 11. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
kb minden 2. cukrászda ilyen. Hogy nem helyben csinálják, hanem hozzák oda.
2013. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az oké, de valószínűleg a cukrászdának, ahol a sütiket készítik az a kihelyezett boltja. Én olyan lehetőséget keresek, amiben gyakorlatilag "csak" egy árusítási szerződést kötök a cukival, de a berendezést, munkaerőt, meg mindent én biztosítok.
2013. okt. 11. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak te ezen nem keresel semmit. A legnagyobb pénzt az keresi, aki előállítja a sütit.

Mondjuk megveszel 100 ft egyet 150 ft. Mire minden ktg lejön belőle talán 5-10 ft, amiből adózól és marad 3 ft a végére.

2013. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez így elég soványka...:(
2013. okt. 11. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem is akkor ötlet...
2013. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ötleted nem jó, nem fog működni. Egy dolgot jegyezzetek meg. Ha valahol bezár egy üzlet, azt teljesen felesleges ugyanazzal a profillal újra megnyitni. Egyedül talán az éttermeknél működik, hogy az új tulaj mást tud kihozni belőle, de ez sem mindig igaz. Van itt a városban egy étterem, amit 20 év alatt legalább 10-en működtetek. Egyszerűen nem megy, és kész. Neked sem fog menni. Bérleti díj, adózás, stb... Egy kicsi helyiségben egyszerűen nem fogod tudni kitermelni. Számolgass utána, hogy adott költségekhez, naponta mennyi sütit kellene eladnod, és rá fogsz jönni, hogy nem fog menni. Én általában támogatok minden vállalkozói ambíciót, de ezt tényleg ne, csak bukni fogsz rajta.
2013. okt. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!