Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Engedi az ANTSZ a porcelán...

Engedi az ANTSZ a porcelán műkörmöt?

Figyelt kérdés
Egyszemélyes büfében dolgozom ahol palacsintát hotdogot stb árulok. Megbüntet az ANTSZ ha műkörmöm van?
2009. nov. 10. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ebbe beleköthetne, de a biztonság kedvéért húzhatsz vékony gumikesztyűt.
2009. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lenne erre törvény, akkor szélesebb körben ismert lenne. Egyébként nagyon sokaknak van műkörme és dolgoznak ilyen munkakörben, de ebből még sosem hallottam, hogy gond lett volna. Nem hiszem, hogy ez akadály.
2009. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Inkább egy porcelán műkörműtől kérnék, mint egy tövig lerágott és koszos körműtől :D

szóval, szerintem nem szólnak bele, max megjegyzik, hogy ápolt vagy

2009. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Rossz hír :( Büntethetnek érte.


Ha nem feltűnő (tehát nem csillivillis hosszú hegyes), akkor talánnem kötnek bele, de nekem, amikor jött antsz, el kellet bujnom, hogy ne lássák a kezem. FAgyizóban dolgozom

22/L

2009. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!