Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használtruha értékesítéséhez...

Használtruha értékesítéséhez mire van szükség?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki tudna ebben segíteni?! Milyen papírok kellenek, végzettség, stb...
2009. nov. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen végzettség nem kell hozzá, csak érts ahhoz amit csinálsz. Váltsd ki az egyéni vállalkozói igazolványt, vagy ha többen vagytok, akkor csinálj egy betéti társaságot. Ezeknek van némi költségük, plusz fizetni a könyvelőt és az ügyvédet.

Magához a használtruha üzlethez vagy találnod kell egy magyarországi nagykereskedést, és akkor csak egy kis üzlettel kell rendelkezned, ahol kiakasztod a ruhákat, vagy külföldi forrásra van szükséged (ez esetben gond lehet a ruhák tárolása, szortírozása - hely és munkaerő igényes).

Szóval nem papirok és végzettség kell, hanem inkább tőke és kapcsolatok.

2009. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval szted semmi képesítés nem kell? Se kereskedelmi, se boltvezetői? Anélkül a vállalkozóit sem kapom meg, nem?

A pénzt tudtam, h kell:)

2009. nov. 16. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Szóval szted semmi képesítés nem kell? Se kereskedelmi, se boltvezetői? Anélkül a vállalkozóit sem kapom meg, nem?

A pénzt tudtam, h kell:)"


De, kereskedelmi vagy boltvezetői végzettség kell a vállalkozói kiváltásához, ha üzleti tevékenységet akarsz vele folytatni. De konkrétan a használtruhakereskedéshez nem kell végzettség. :)

Bt esetében elég ha egyvalakinek van ilyen végzettsége.

2009. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Most akkor Én rosszul tudom,hogy végzettség nélkül is válthatsz ki vállalkozóit? Csak aki az üzletben fog dolgozni annak kell végzettség... Vagy hogy érted azt hogy a használt ruhához nem kell? Ha arra szeretném kiváltani a vállalkozóit,akkor nem kell? Jajj előre is nagyon köszi a segítséget!
2011. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!