Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi az amit készíthetnék...

Mi az amit készíthetnék vasból és könnyen eladható?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
kalasnyikov
2013. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lakberendezési tárgyak. Gondolom te vagy az esztergás kérdező. Fali óra, könyvespolc, gyertyatartó, nem is tudom... nézz körül otthon, és találd ki milyen tárgyat lehetne még elkészíteni esztergán. Persze az esztergáláson kívül még kell vele csinálni ezt-azt, de ezen a vonalon el lehetne indulni.
2013. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én például biztos vennék egy pirosra festett vaskeretes faliórát. :)
2013. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Lakatos Gazsit :)
2013. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerszámokat? Pl. kalapács-fejet? Vagy ha értékesebbet akarsz, akkor pl. díszkardot? Amiket régen csináltak a kovácsok, stb.
2013. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocs, én nem nagyon értek az ilyesmihez. Szóval vas, acél, stb. nem mindegy? A kérdés nem elég konkrét. Meg az is viszonylagos, hogy "könnyen eladható". Lehet, hogy semmi sem az. Én azért írtam a szerszámokat, mert azok tudnak elég drágák is lenni és szükség van rájuk.
2013. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az esztergályos kérdező vagyok.... Lakatos munkával készült tárgyakra gondolok jobban....
2013. nov. 12. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Kardot vagy szobrot vennék, ha tudsz ilyet, írj egy üzenetet.
2014. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amiben jo uzlet van az a vas kapuk keszitese, vagyis kovacsolt, nagyon jol veszik azt es az ara sem keves ha egy szepen elkeszitett darabot tudsz kesziteni, akkor a legnagyobb sikered lessz mert nem gyozod kesziteni majd a rendelesre :)
2014. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!