Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A biztonsági őri papírom...

A biztonsági őri papírom mellé kell még valami h biztonsági őr melóm legyen? Vállalkozói igazolványra gondolok, vagy hasonló igazolásokra. Hogyan lehetek bizti őr?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal nem kell semmi azon kívül. Sok helyen a tanfolyam elvégzése után melót is ajánlanak kapásból. Még az jutott eszembe, hogy esetleg erkölcsi bizonyítvány, ami nem hülyeség, de amennyi "rosszarcú" bizt őrt láttam, nem tuti, hogy létezik ilyesmi.
2009. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ritka, hogy vállalkozói igazolványodnak kell lennie, de ha olyan a hely hogy fegyverrel kell őrizni, akkor egy fegyvervizsga kell.
2009. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régebben szinte csak vállalkozói igazolvánnyal alkalmaztak biztonsági őrt az örző-védő cégek. Mivel ezeket a jogviszonyokat munkaszerződéssé minősíthetik egy ideje, ma már nem kozkáztatnak. Úgyhogy alkalmazottként tudsz elhelyezkedni. Gondolom a biztonsági őri tanfolyamhoz kellett erkölcsit beszerezni. De ha fegyveres munkát akarsz vállalni, biztosan kéri a munkáltató is az erkölcsi bizonyítványt.
2009. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztonsági őri papíron mit értesz? hogy megvan a vizsgád és kész?

Akkor baromi sok minden kell még hozzá,hogy őrként dolgozhass.

Orvosi alkalmassági igazolás.

Rendőrség álltal kiadott vagyonőri igazolvány.

Érvényes kamarai tagság,és ehhez érényes igazolvány.

Hírtelen ennyi jutott eszembe.

2009. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma már mindenképpen szükséges kamara tagsági!
2009. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha elég hülye vagy biztos alkalmaznak!

Legalábbis én még egy normális bizt.őrrel se találkoztam, mind szalajt kicsit.

2009. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Ha elég hülye vagy biztos alkalmaznak!

Legalábbis én még egy normális bizt.őrrel se találkoztam, mind szalajt kicsit."



Nem tudom hogy te mit dolgozol 6-os de én b.őr vagyok nem tartom magam hülyének ezzel ellenben téged nagyon. Elég bunkó dolog általánosítani, ez igen gyenge agyi tevékenységre utal.

2011. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!