Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tényleg vannak üzleti angyalok?

Tényleg vannak üzleti angyalok?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az üzletiangyalok.hu-ra, ahol leírtam egy még csak ötlet szintjén megvalósult elképzelésemet, és írtam emailt több magát befektetőnek megnevező személynek is.

Volt aki visszaválaszolt, volt aki nem. Aki igen, annak felvázoltam a pontos elképzeléseimet, amelyre azt mondta hogy jó ötletnek tűnik, van benne fantázia stb. de végül mégis az lett a vége hogy nem fektet bele, mert ... és jönnek a szokásos magyarázatok.

Majd olyan oldalakat, portálokat kapok hasonlatnak amiknek semmi közük az elképzelésemhez. Hogy azért mert nekik sem megy jól stb.

De vajon az olyan oldalak hogy kapnak támogatást mint pl.: a Jószaki.hu, ilyen jellegű oldalból is több van, mégis sikerül tőkéhez jutniuk. Hogy lehet ez?


2013. nov. 17. 12:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor rosszat néztél, mert én már leszedtem a "hirdetésemet" és a telefonszámom sem az volt.


Néztem én is néhány befektetésre váró ötletet és én is csak néztem hogy ezt hogy képzelik. Olyanokra kérnek pénzt hogy huu.

De kép és videómegosztó oldalt nem láttam a hirdetések között.

2013. nov. 17. 15:41
 12/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk állítólag ez az egyik legnagyobb ilyen jellegű oldal magyarországon, de egy komoly befektetésre váró ötletet nem olvastam, sem egy komoly befektetőt.

Le merem fogadni hogy az ottani befektetők is olyanok mint amilyenek itt a GYK-n vannak. Itt is mindeig mennek az ilyen kérdések: Van 10-100 millió forintom, ti mibe fektetnétek?


:):):):):)...:)

2013. nov. 17. 15:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Vedd fel az úriemberrel a kapcsolatot, a számát már tudod, összedugjátok a buksitokat, talán kijön 2 elvetélt ötletből egy működő valami :)
2013. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az én ötletem nem elvetél te lúzer.
2013. nov. 17. 16:10
 15/16 anonim ***** válasza:

"Az én ötletem nem elvetél te lúzer."---Egyetértek az ötleted nem elvetél (nem terhes nő), hanem ELVETÉLT ÖTLET...


Mellesleg a tanácsot ettől függetlenül megfogadhatnád, vedd fel a másik úriemberrel a kapcsolatot.

2013. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az én ötletem nem elvetél te lúzer."


De. Az. Vagy te akarsz lenni az új youtube? Esetleg facebook alapításon nem gondolkodtál még?

2013. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!