Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék saját vállalkozá...

Hogyan tudnék saját vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzre lenne szükségem, milyen papírokra, végzettségre? Részt kell vennem valamilyen tanfolyamon? Mik a feltételei annak, hogy saját vállalkozást tudjak nyitni?

2013. nov. 18. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de ember, milyen 'ertelmes' valaszokat keresel olyan kerdesre, ami onmagaban, kontextusabol kiragadva hulyeseg? kismillio dolgot kell elintezned, hogy sajat vallalkozasod legyen, a legalapvetobb dolgokkal sem vagy tisztaban (pl. hogy miert kell konyvelo), fogalmad sincs mire akarsz vallalkozni... milyen tanacsokat varsz? tessek: kiskorukent nem indithatsz sajat vallalkozast, mint ahogy meg bankszamlad sem lehet onalloan.
2013. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kell könyvelő, azt is tudom miért, a kérdésemben szó sem volt könyvelőről...:) Megkérdeztem, hogyan tudnék elindítani egy vállalkozást, milyen engedély kell és pont..:) Persze azt is tudom, mire szeretnék vállalkozni, de szerintem az most lényegtelen...:) ember...:)
2013. nov. 18. 22:48
 13/13 anonim ***** válasza:

"Tudom milyen vállalkozást akarok indítani de az most lényegtelen."


Végülis, ha termelő üzemet akarsz létrehozni, több tíz milliós befektetés és szakképesítésektől kezdve,HACCp-n át elkezdve minden, ha meg pénzügyi tanácsadó akarsz lenni mivel olyasminek tanulsz, akkor számlázóprogram és egyéni vállalkozói elegendő lehet, amivel kereken 1,27 Ft az indulási költséged.


Így azért nehéz azt mondani, hogy mindegy milyen célú a leendő vállalkozásod és épp ezért nehéz rá válaszolni. Ne csodálkozz, ha "hülyének néznek" miatta.


Attól meg hogy van könyvelőd (és nem magadnak könyvelsz, mert ahhoz mérlegképes könyvelői képesítés kell), a vállalkozás még sajátod, hacsak nem betársulsz az adott könyvelőirodába.

2013. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!