Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy saját, egyedi tervezés...

Van egy saját, egyedi tervezésű konditermi gépem, hogyan tudnám piacra dobni, hogy pénzt csináljak belőle?

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődött, hogy nekifogtam edzeni, és mivel nem volt hol, itthon csinálnom kellett magamnak vmi gépeket. Ez a gép úgy néz ki, hogy abszolút minden izmot meg lehet edzeni rajta és ez egy gépben van összedobva, saját magam terveztem és építettem meg. Tapasztalat szerint nagyon kényelmes is, és abszolút működőképes, ráadásul az előállítási költségei is alacsonyak. Komoly céllal fordulnék olyan üzletemberhez, aki feltudna engem karolni, és együtt piacra tudnánk ezt a terméket dobni, mint ahogyan azt az új, hasznos és keresett tárgyak feltalálói is szokták. Aki ismeri a Kathi Bélá-t erőemelő, testépítő bajnokot, az tudja kb milyen embert keresek szponzornak. Pár nappal ezelőtt rá is írtam, de még nem válaszolt.

Véleményem szerint ez egy abszolút keresett cikk lesz majd az országban, ugyanis ha ár/minőség arányt nézünk messze felér egy mostan legyártott konditermi multifunkciós paddal! Tapasztalatból mondom! Az egész gép szabad súlyos gyakorlatokra épül, és hasonlítani sem lehet az ilyen bizbas-zos kábeles nyavalyákkal, semmi extra, minden nyersen és precízen a lényegre tör!

18/F


2013. nov. 18. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!