Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az MLM rendszerben történő termékértékesítésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megéri ebbe energiát fektetni,vagy csak a az üzlet csúcsán lévők járnak mindig jól,a többi az csak vegetál?
2013. nov. 21. 17:08
 1/8 anonim válasza:
Attól függ milyen termék, de mindnél igaz hogy akik a csúcson vannak azok járnak 20milliós bmw-vel meg hasonlók, akik alul vannak azok csak nagyon kemény munkával és folyamatos stresszeléssel tudnak megélni, már ha meg tudnak mert van akkora állományuk ami kitermeli a havi betevőt. De eleinte nem ez a jellemző, sőt ! Sokan itt abba is hagyják a dolgot, mert fél év alatt nem tudnak havi 10ezernél többet összeszedni a jutalékokból..
2013. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol csak a csúcson lévő jár jól, MLM-ben viszont ugyanolyan esélyed van a csúcsra kerülni, mint annak volt, aki most ott van. Mindenki alul kezdi... Aki a csúcson van, az megérdemelten került oda, megdolgozott érte.


Szóval megéri energiát fektetni, ha akarod a csúccsal járó előnyöket.


Igen, vannak, akik fél év után nem bírnak 10ezret sem összeszedni. Na mondjuk gondolhatod, mekkora energiát fektettek a munkájukba. Vagy... az is lehet, hogy eladhatatlan áltermékes, MLMnek álcázott pilótajátékba kezdtek. Őket sajnálom persze.


Sok sikert!

2013. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne,mindíg csak a naív sok lusta gyökér szívja meg vele,aki nem akar hajlandó kétkezű munkát vállalni,vagy csak a 8áltlaános van meg neki,és persze nem is kap lehetőséget sem,az menekül ilyen szarokba...haha
2013. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga az MLM rendszer nem normális. Legalábbis én MLM rendszerben még csak túlárazott vagy ócska gagyi cuccokkal találkoztam eddig.

De kíváncsi lennék csak egyetlen termékre, amit MLM-ben forgalmaznak és tényleg megéri.

2013. nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kis matek:

[link]

2013. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan fel kell tenni újra, és újra? Több száz oldalnyi vita anyagot olvashatsz itt az oldalon is pro és kontra. Még azt sem lehet mondani, hogy azèrt írod ki újra, mert korábban alig érkezett válasz.
2013. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem,hogy nem olvashattam róla,csak érdekelne az emberek véleménye erről. Van-e aki jól járt vele,vagy csak olyan van aki dolgozott vele becsületesen,de nem jutott ennek ellenére az anyagi biztonságba ezzel sem.

Szóval a valóságra lettem volna kíváncsi.Azt nem gondolom,hogy munka nélkül sikerre lehet jutni,de olyat azért hallottam,hogy a munka ellenére sem jut valaki ebben sem előbbre!

2013. nov. 23. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

"olyat azért hallottam,hogy a munka ellenére sem jut valaki ebben sem előbbre!"


Ez elméletileg előfordulhat, hiszen egy vállalkozásban (és ez az) az elért *eredmény*, és nem az elvégzett *munka* után fizetnek...


Senkit nem érdekel, hány árajánlatot adtál be, ha mondjuk építési vállalkozó vagy. Nem az alapján fognak fizetni. Az alapján fizetnek, hogy hány pályázatot nyertél meg és hány házat építettél végül fel!


Az építési vállalkozó is lehet amatőr, lehet túl drága, lehet bunkó, akkor nem lesz eredményes, nem fog keresni. MLM-be bárki belekezdhet, nincs feltétel, ezért sok amatőr is elkezdi, akik ha nem tanulnak, amatőrök is maradnak, és nem fognak pénzt keresni.


Téged viszont ne a rossz példa befolyásoljon. Ha hajlandó vagy dolgozni és tanulni, elsajátítani a szakmát, akkor eredményes leszel!


Sok sikert!

2013. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!