Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
20%

Pár éve engem is bepalizott egy rokonom a termékekkel.

Drágák voltak, és rosszak. A mosószerrel sem lettek szépek a ruhák, a mosogatószerből sok kellett, hogy ne maradjanak zsírosak az edények.

Soha többet nem vennék ilyen termékeket.

2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:

Mármint nem venni akarok termékeket, hanem beállni közéjük megéri-e?


Bocsánat, nem voltam elég egyértelmű.

2013. szept. 2. 18:39
 3/86 anonim ***** válasza:
19%

Ezen a fórumon rengeteg amway párti troll van, csodálom, hogy még nem csaptak le a kérdésedre. :-O


Én még nem találkoztam olyannal, aki pénzt keresett volna az amway-el, pedig egy ideig még foglalkoztam is vele pár hétig. Pesten is voltam nyílt MT-n, de ott is csak palimadarak voltak, megélhetési amway-es egy sem. Eddig minden ismerősöm abba hagyta, pedig vállalkozóként nagyon sok ismerősöm van, nagyon változatos társadalmi helyzettel. Viszont ismerek sikeres ABC tulajt, autószerelőt, milliárdos cégtulajdonost, ácsot, kőművest, állatorvost, ügyvédet, amit akarsz, mindent.

2013. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
32%

10 éve még talán lehetett vele keresni, bár nem hiszem.

A termékeik drágák, bár nagyon tolják, hogy azért olyan drága mert koncentrátum, fel kell hígítani és még úgy is kitűnő - persze. Egy pultos volt Amwayes azon a helyen ahová jártunk, pár dolgot ránk sózott, nem mondom hogy annyira sz@r volt, de annyi pénzért... nem éri meg. Nem csoda, hogy egyre jobban utálták, amikor körbement a vendégek között... persze ha a főnök nem látta.

Majd rájött, hogy a termékek eladásával nem megy semmire, hát szerez pár palimadarat maga alá. Amikor megpróbált minket bevenni az üzletbe még a kocsmát is kerültük, annyira elkezdett nyomulni... tipikus piramisjáték.

Egy barátom anyja is csinálta, megvette a kezdő árukészletet, már azt se bírta eladni.

2013. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
58%

"Mármint nem venni akarok termékeket, hanem beállni közéjük megéri-e? "


Az úgy nem megy. A termék kell, hogy szerinted megérje a vásárlónak.


Én abból élek, szerintem, és a vásárlóim szerint a termékek megérik az árukat. Az üzlettársaim és azok vásárlói szerint is.


A termékek minőségét és árát kár elmondások alapján megítélned, az emberek véleménye olcsó, látod, mindenki ingyen adja. Annyit is ér. A cég 100% megelégedettségi garanciát vállal minden termékére 90 napig. Tehát ennyi ideig kockázat nélkül, ingyen tesztelheted az összes terméküket.


Szerintem ez a lehetőség a hülyének is megéri, de mindenki döntse el.

2013. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
18%

Jelenleg én is regisztrált Amway termékforgalmazó vagyok, szóval azt hiszem jóval beljebb esem a "láttam azt aki hallott valamit" kategóriánál.


Csak megerősíteni tudom az első három választ, a termékek meg sem közelítik minőségben az árkategóriájukat. A visszavásárlási garancia is csak mézesmadzag, bár itt talán már túljutottak az FLP számla nélkül árusító ügynökeinek a szintjén. Valószínű számlával vásárolhatóak a cuccok, de apró betűből itt is van bőven.


Beléphetsz, és bármit csinálhatsz ami ingyen van, se regisztrációs díjat, se oktatóanyagot ne vegyél. Meg lehetőleg hívasd meg magad egy-egy kávéra, üdítőre a nagy beszervezések alkalmával - bár ha olyan csóróknál vagy mint én, erre esélyed nincs.


Meg feltehetsz érdekes kérdéseket is nekik, és jókat mulathatsz a válaszon. :)

2013. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
54%

"Jelenleg én is regisztrált Amway termékforgalmazó vagyok, szóval azt hiszem jóval beljebb esem a "láttam azt aki hallott valamit" kategóriánál."


vs.


"Valószínű számlával vásárolhatóak a cuccok, de apró betűből itt is van bőven."


Nem, te nem vagy regisztrált termékforgalmazó. Terméket sem vásároltál még egyet sem. Félre ne érts, nem lenne probléma, hogy nem tetszik a termék, olyan van. Nekem is van vevőm, akinek nem tetszett valami. Azt a terméket vissza is küldtük. Ha valaha vásároltál volna bármit is, akkor nem "valószínű" lenne, hogy számlát kapsz, hanem biztos lennél benne. Amúgy ügyes próbálkozás volt.. Nem, mégsem. Nem volt ügyes. Szánalmas volt...

2013. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
18%

Az vagyok ha hiszed, ha nem. Vásárolni meg naná hogy nem vásárolok, hát hülye vagyok én?


Egyébként meg pont te szánalmasozol? Mást se csinálsz csak kommentálod a válaszaimat... Ez szerinted milyen?

2013. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
70%

"Az vagyok ha hiszed, ha nem."


Annyira vagy regisztrált, mint Obi Van Kenobi. Ha kell, őt is regisztrálom gyorsan melléd, és pont annyira fingja sem lesz a dolgokról, mint neked.


"Vásárolni meg naná hogy nem vásárolok, hát hülye vagyok én? "


Hát, a véleményemet erről már leírtam:


"A cég 100% megelégedettségi garanciát vállal minden termékére 90 napig. Tehát ennyi ideig kockázat nélkül, ingyen tesztelheted az összes terméküket. Szerintem ez a lehetőség a hülyének is megéri, de mindenki döntse el."


Szóval igen, szerintem hülye vagy, de ez abszolút nem tartozik ide. Csak ha már kérdezted...


De ez rendben van, bárki lehet hülye, ez ha nem veleszületett dolog, szabadon is választható. Csak mást hülyíteni nem kellene. Ha pedig te a saját bevallásod szerint nem vásárolsz, akkor a minőségről alkotott véleményed ("a termékek meg sem közelítik minőségben az árkategóriájukat") egyszerűen csak mások hülyítése. A többi válaszoló legalább valós, saját véleményt írt. De neked olyan nincs. Tehát a kérdező kifejezett kérése alapján neked helyed sincs itt...


Amúgy örülök, hogy próbáltál közelebb jutni a tényekhez. Azt mondjuk nem értem, miért gondolod, hogy akár kávé, akár üdítő neked járna. Tőlem nem kapnál semmit, az biztos. Nem a személyed miatt, senki sem kap. Na, egy pohár vizet, azt talán. Nálunk, otthon a csapból. Ennyi.


De ha már párbeszéd... kifejtenéd, milyen apró betűre gondoltál, amikor azt írtad, hogy "apró betűből itt is van bőven"? Nem kell bőven, csak 1-2 dolgot említs meg... Köszi.

2013. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
0%
Akárki aki elténfereg egy rendezvényre, vagy csak rosszkor találja meg valami ismerős simán beregisztrálhat, ezt miért olyan nehéz elhinni?
2013. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!