Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozóknak milyen...

Kezdő vállalkozóknak milyen kedvezmények vannak?

Figyelt kérdés

Kezdő vállalkozó vagyok. 21 éves. Fél éve váltottam ki az egyéni vállalkozóit. De kissé sok az a havi 63 ezer ft amit fizetek, plusz könyvelési díj stb.

És néha hallom fél füllel, hogy a kezdő vállalkozóknak milyen jó mert ilyen meg olyan kedvezmény van. Nekem mégsem jelezte ezt senki amikor kiváltottam, a könyvelőm szerint sincs kedvezmény. Nem tudom, hogy igazat mond-e a könyvelőm. Ti tudtok segíteni? Köszönöm


2013. nov. 27. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Azoknak van akik el akarják kezdeni.

pl. munkaügyi is támogat bér-és járulékot fél évig, vagy 3-10 milliós hitel igényelhető.

Vannak vissza nem térítendő, vagy részben vissza nem térítendő pályázatok is, pl a fiatalok vállalkozóvá válásának támogatása, fiatal gazda program, tanyafejlesztés, stb.


A már elindultaknak maximum Leader programból fejlesztési célra támogatás, Széchenyi hitel, vállalkozásfejlesztési alapítványi hitel, vagy üzleti terv pályázat támogatás jut, ha kevésbé konkrét maga a fejlesztési cél.


Ha csak visszaesett a bevétel és sok a kiadás, lehet szüneteltetni is az egyéni vállalkozóit és pl alkalmazottként elhelyezkedni, majd másodállásban újra aktiválni, vagy profilt váltani, tevékenységi kört bővíteni, amire szintén vannak adott esetben elérhető pályázatok.

2013. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz könyvelőd van...
2013. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire vállalkozik egy magadfajta? Értve ez alatt a kezdő vállalkozót.
2013. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!