Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Őszintén, ti hogyan jutottatok...

Őszintén, ti hogyan jutottatok kezdőtőkéhez?

Figyelt kérdés

Van munkám, de nevetségesen keveset keresek, épphogy elég arra, hogy az albérletben megéljek.

Adódott egy lehetőség, amivel szeretnék élni, mert látok benne fantáziát és tudom, hogy ha nem is azonnal, de 1-2 év múlva már sikeres lenne.

De ehhez kéne 3-4 millió. De honnan? Miből? Nincs saját kéglim, hogy esetleg jelzálogot vegyek fel, de azt amúgy sem tenném szerintem. Nem vagyonosak a szüleim sem, és már így is nagyon sokba kerültem nekik.


2013. nov. 28. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hitel, kockázati tőkések.. Befektetők keresése.
2013. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Diákhitelből és tanulmányi ösztöndíjból.


Semmi szükségem nem volt rájuk, mert a családom pont annyival tudott támogatni, hogy tudjak egyetemre járni, de egyébként nem voltak túl gazdagok. Nem elvertem ezeket a befolyó extra pénzeket, hanem az 5 év alatt kapott 2 millió forint diákhitelből és 1 millió forint ösztöndíjból tőzsdéztem. Mire elvégeztem az egyetemet, lett ebből 5,5 millió. Visszafizettem a diákhitelt egyből az egyetem elvégzése után egy összegben (2,4 milliót kamatokkal) és maradt több mint 3 millióm a "semmiből", 24 évesen.

2013. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első cégemhez egy 150 ezer forintos hitelkártyát igényeltem, abból indítottam.


Utána külföldi munkával. Az új cégnél meg alapos forrás tervezéssel, minimális önerő, pályázati lehetőségek mellett.

2013. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!