Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fuvarozó cég alapításához hitel?

Fuvarozó cég alapításához hitel?

Figyelt kérdés

Van egy nagy telkem külterületen, és eldöntöttem, hogy fuvarozó céget szeretnék alapítani, van 5 millió forint kezdőtőkém, kb 30-40 millió forintra lenne szükségem telephely építéshez.

Van erre valamilyen hitel, esetleg úniós pályázat?


2013. nov. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

2 autóra elég az a pénz.

Ha gond van meg egy ft sem..

Az a baj sokan vannak már a piacon. Na meg ott van waberers bácsi.. Lenyomta az árakat mint a tescó ahogy csinálja.

Aztán ellehetetlenít és felvásárolja bagóért a céged mint a semereyt vagy a révészt vagy a hungarocargót..

Találj ki mást szerintem amibe kevesebben utaznak.

2013. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából megvannak a kapcsolataim, de akkor máshogy kérdezem.

Kezdő vállalkozáshoz, üzlet építéshez adnak nagy összegű hitelt?

2013. nov. 30. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel neked konkretan semmid (se tapasztalatod, se embereid, se uzleti terved) nincs, ennyi hitelt nem fogsz kapni egy ceg inditasara. a helyedben kicsiben kezdenem, es onnan fejlodnek fel.
2013. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uniós pályázathoz két éves lezárt üzleti évnek kell lennie, és legalább 50 millió hasznodnak éves szinten, egy ekkora támogatáshoz.

És ha igényelsz 30 milliót, akkor legalább 90 milliónak kell lennie a befektetésnek, amiből neked kell állni 60 milliót.

De mivel fuvarozól így eléggé korlátozottak a lehetőségeid a páylázatokon.

Pont most fut egyébként ilyen pályázat.

2013. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Tudok neked megoldást, írj e-mailt nekem a spedition@citromail.hu címre.

2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
küldtem levelet, emil74-címről.
2013. dec. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!