Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániában vagy Bulgáriában...

Romániában vagy Bulgáriában (fővárosban) jól menne 1 kutyakozmetika üzlet?

Figyelt kérdés
Azért gondolok erre, mert itt pár éve lett divat (most meg konkrétan minden 2. háztömbben van egy), és ami itt divat az pár évvel később szokott náluk bejönni. Szóval van sok kutyakozmetika náluk? Érdemes kimenni, szerencsét próbálni majd ha nem jött be esetleg visszajönni? Azért merek így erre gondolni mert ott kb. itteni árak vannak, nem buknék annyi pénzt, vagy nem is tudom.
2013. dec. 16. 01:21
 1/3 anonim válasza:
Bukarestben nem sok román térne be a Magyar kozmetikájába , + 1 nyelvet kell tanulj és félcigányok közt élned , ha neked megéri menj , de akkor már inkább Szófiába .
2013. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félcigányok? Úristen. Nagyon buta vagy. :'( Amúgy nem tudom, hogy Bukarestben mi a helyzet, de a kezemet tenném rá, hogy ott is sok kutyakozmetika van. Temesváron meg Brassóban emlékszem egy párra. Bukarestben még nem voltam, de tudom, hogy ott magasabbak a fizetések még Brassónál is (pedig Brassó sem egy szegény város) tehát nyilván ott is van rá igény, biztosan ismerik ott is a dolgot, de miért ne futhatnál be vele? Csak ahhoz, hogy külföldön dolgozz meg kell tanulnod az adott ország legbeszéltebb nyelvét, hogy szót érts a vásárlókkal.. A román nyelv a maga latinos nyelvtanával pedig próbára teszi a tanulni vágyók idegrendszerét :) Szerintem ilyenért nem érdemes kimenni. Ott sem újdonság, itt sem, ott is ugyanannyit keresnél, mint itthon.
2013. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen , azok voltam Kolozsváron , voltam Mangáliában és Bukarestben meg Temesváron és Váradon , nagyjából minden második ember úgy néz ki hogy Isten ments ! És egyébként akkor már Budapest 2x olyan gazdag mint Bukarest .
2013. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!