Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » ClearAdmin számlázóprogram -...

ClearAdmin számlázóprogram - vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Be akarom indítani életem első egyéni vállalkozását, és ugye kelleni fog nekem egy számlázóprogram. Sajnos nincs többszázezer forintom számlázóra, de ismerősöm ajánlotta a ClearAdmin nevű programot, ami elvileg ingyenes.


Szeretném a nálam tapasztaltabbakat megkérdezni, hogy mennyire megbízható illetve hazsnálható ez a program, és milyen hátrányai/előnyei vannak teszem azt a Kulcs-Softhoz képest?


KÖszönöm előre is!



2013. dec. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt és azzal egyeztess ez ügyben! Ingyenes igen, de javaslom,hogy legalább egy olcsó kiegészítőjét fizesd ki, hogymegkapd a szoftver megfelelőségi nyilatkozatot. Könyvelőként mindenkinek ezt tanácsolom.
2013. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy látom, az ingyenes verzióban is van aktiválás után megfelelőségi nyilatkozat, a súgón belül.
2014. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Samukácska válasza:
Évek óta használjuk az ingyenes verziuót, kiegészítők nélkül. Teljesen jó!
2017. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!