Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinyitnak a kisboltok január...

Kinyitnak a kisboltok január 2-án az online pénztárgépek miatt, vagy csak a multikban lehet majd vásárolni?

Figyelt kérdés
Hol tart ez a dolog? Megállhat az élet január 2-án?

2013. dec. 26. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy... ne hülyéskedj.
2013. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem hülyéskedek. Tényleg érdekelne. Nekem is be van adva az igénylésem, de semmit nem tudok róla. Csak annyit olvastam, hogy gép nélkül még a benzinkutak sem nyithatnak ki és mindenki tankoljon meg időben. Nekem nem fontos kinyitnom, mert ilyenkor a kutya sem jön hozzánk. De mi van a többi boltossal?
2013. dec. 26. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
És te komolyan elhiszed, hogy nem nyithat ki, akinek nem jött meg a pénztárgépe... kevesebb tv!
2013. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Tv-t egyáltalán nem nézek, de azért nem árt tájékozódni, mert esetleg kaja nélkül maradunk. És az sem utolsó szempont, hogy megbüntetnek, ha kinyitok.

2013. dec. 26. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodjunk józan ésszel... El tudod képzelni, hogy egy revizor megbüntet valakit ezért? Nem kell feleslegesen hisztériázni.
2013. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, el tudom képzelni...

Nem hisztériázok, már ne is haragudj, de nem szeretném, ha megbüntetnének. Érdekelne a többi vállalkozó, hogy nyit ki gép nélkül. Ennyi lett volna a kérdés lényege.

2013. dec. 26. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Eredetileg éppen fordítva volt, hogy a multik nem nyithatnak ki, mert a január 1. a PC alapú kasszák határideje volt.


Most úgy tudom az van, hogy nyithat mindenki és ha megy a revizor az majd eldönti, hogy a kereskedő megtett-e mindent annak érdekében, hogy legyen pénztárgépe.


A létező leghülyébb megoldás, hogy most lebegtetik mindenki feje fölött a büntetést. Sőt, ráadásul akiknél nem üzemelték be a pénztárgépet még ebben az évben, a jelen állás szerint az 50.000 Ft -os támogatást sem kapja meg. Senkit nem érdekel, hogy még a mai napig sincs legyártva annyi gép ami ide kellene.

2013. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, vagy nagyon hülye vagy, vagy fizetett provokátor. Nyugodtan nyiss ki, nem fognak senkit megbüntetni.
2013. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Aki megrendelte és nem jött meg azt nem rúgják fenékbe, akinek nincs, nos az fizetni fog.

2013. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!