Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érdemes kereskedni...

Mivel érdemes kereskedni Magyarországon olcsón megvenni, majd Nyugaton meg eladni drágán, valamelyik piacon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 11:45
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Hát jó de szakmával kereshetsz 80 ezer forintot havonta, vagy külföldön Londonban lakhatsz a bevándorlókkal egy nagyon szűk saját szobában. Hiába írtál, aki MLM-ezik az meg pofátlanul be akarja szervezni az ismerőseit egy ürügytermékkel álcázott pilótajátékba, amiben 100-ból 99 ember pénzt veszít. Egy rohangálós üzletkötőnek, minden életképtelennek sok pénzt ígérgetős hazudozónak kell lennie. Ez nem üzlet szerintem, hanem egyszerűen átverés.
2013. dec. 28. 14:29
 12/46 egy újabb válaszoló ***** válasza:
56%
Azért nem csak olyan szakma van, amivel 80 e forintot lehet keresni. Kereskedelemről tőke és kapcsolatok nélkül felesleges álmodozni.
2013. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
12%
Nem mlm-et írtam, konkrét állást, ahol többet kereshettél volna 80 ezernél és tapasztalatot is szerezhettél volna. Válaszodból látszik, nem tudnánk együtt dolgozni, részemről ennyi.
2013. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Én úgyis megyek külföldre, csak gondoltam esetleg vehetek valamit, amit ott eladok. Akar a f4szom neked dolgozni Magyarországon. :)
2013. dec. 28. 15:30
 15/46 egy újabb válaszoló ***** válasza:
30%
Külföldön se fogsz sokkal jobban élni. Nem akarlak elkeseríteni, de ha itthon nem boldogulsz, ott se váltod meg a világot.
2013. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Áh, dehogyis. itthon kell maradni nagyon magasak a bérek.
2013. dec. 28. 15:44
 17/46 egy újabb válaszoló ***** válasza:
12%
Ha jó szakmát választasz és keményen dolgozol, jól kereshetsz. De menjél csak nyugodtan. Ott biztos kolbászból van a kerítés, hisz ezt mondja a TV:)
2013. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Sőt, még fizetésnapon visszaadod a magyar fizetésed felét a főnöködnek, mondván hogy ilyen sokat nem tudsz elkölteni. :) Meg fantasztikus a magyar közhangulat. Majd ti ittmaradtok.
2013. dec. 28. 15:47
 19/46 egy újabb válaszoló ***** válasza:
19%
Ha nincs versenyképes szakmád, kinn is csak szenvedni fogsz, mint itthon. Meg majd mikor a német EÜ mondja, hogy 100 Eur egy orvosi vizsgálat, és a többi. Nem ártana ám utána olvasni a dolgoknak, mielőtt nyilatkozol. Bár feltételezem Tőled ez nem várható el...
2013. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Magyarországon bezzeg kiváló az egészségügy.
2013. dec. 28. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!