Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kiszolgálhat-e ugyanaz az...

Anika Indigo kérdése:

Kiszolgálhat-e ugyanaz az alkalmazott a trafikban és a kocsmában egyszerre?

Figyelt kérdés
Van 2 cégem,egyik a kocsmát üzemelteti,másik a trafikot,egymás mellett vannak.Ha a dolgozót bejelentem 4 órásként mindkét cégbe,kiszolgálhat-e mindkét helyen egyszerre,mert egyiknek sincs akkora forgalma, hogy két főt elbírjon.
2013. dec. 29. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. (nem hivtalos forrás.)
2013. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze,ha a jelenléti ívet tudod vezetni,hogy ki mikor hol van
2013. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogilag nem tudom hogyan van, de én dolgoztam úgy egy cégnél 2 évig, hogy egy üzlet volt kisker és nagyker egyben, de két külön cég. Annyi, hogy 2 db kassza volt. Ha nagykeres vevő jött azt a nagyker kasszán és számlázón vezettük, ha pedig kiskeres jött azt a kisker kasszán és pénztárgépen.


A cég tulaja egy ismert magyar top üzletember, nem hiszem, hogy ne lenne legális ilyen formában a dolog.

2013. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
több foglalkoztatós foglalkoztatás tipikus esete, erre megvan a konkrét szabályozás és kifejezetten jó szerintem. További infokért a könyvelődet keresd. Erre teljesen legális megoldás van!
2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol van ez a biztonságos környék, hogy egy eladó elég két bejárat mellett?

Szerintem keress fel egy jogászt.

Mert mi van pl azzal a kitétellel, hogy a NDB-nek külön bejárattal, áramellátással kell rendelkeznie. Akkor a 2 kasszát hogy kezeli egyszerre az eladó?

2013. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!