Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne Luxemburgba...

Mennyibe kerülne Luxemburgba ha szeretnék 3-4 szervergépet venni, amit később kiadnák bérbe?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

he?


amúgy kiadnék...

2014. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszoló !


Nem helyesírási tanácsokért jöttem a gyik.hu-ra hanem a kérdésemhez kapcsolódó válaszok miatt ! De hogy jobban aludj !

KIADNÉK

2014. jan. 7. 02:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


amúgy Luxemburgban.

2014. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te négyosztályos zseni vagy! "Luxemburgba kiadnák" az eszedért!
2014. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D
2014. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
seedbox üzlet, mi? Agyad az nincs, de ebbe vágnál, mi? Átlátszó vagy, nem is kicsit. A leendő "ügyfeleid" miatt inkább nem segítünk, vágod?
2014. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem az előbbi mondatomba is voltak helyesírási hibák, várom a hibajavításokat ! :D
2014. jan. 8. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:

> ha nektek ennyi eszetek van,miért vagytok ezen az oldalon miért nem valósítjátok meg amit akartok


6. vagyok, ki mondta hogy nem valósítottam meg amit akartam? Azért vagyunk az oldalon hogy segítsünk akinek lehet. Neked nem lehet.

2014. jan. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne tegezz úgy gondolom,hogy nem vagyunk baráti viszonyba, de szerintem még idősebb is vagyok mint te. Nem vagyok rászorulva a segítségedre hidd el, mert a céljaim 70%-t már sikerült elérnem, ami az anyagi biztonság volt, csak egy kis plussz hiányzik. De ugylátom, hogy ezen az oldalon nem hétköznapi emberek vannak, hanem inkább nyelvtan tanárok akik itt kamatoztatják a képességeiket.
2014. jan. 10. 00:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Naty hibálja esz asz oktatásznak, hoty íllen felnőtek kerülnekki !
2014. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!