Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne Luxemburgba...

Mennyibe kerülne Luxemburgba ha szeretnék 3-4 szervergépet venni, amit később kiadnák bérbe?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 01:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem értem a felháborodásodat! Én aztán biztos, hogy még Nálad is sokkal idősebb vagyok. Amúgy nagyon nem szeretem a mostanában mindenhol elterjedt tegeződést.

DE! Azt még nekem is tudomásul kell vennem (és veszem is!), hogy az interneten mindenki tegeződik. Főleg egy olyan oldalon, ahol információt, segítséget kérnek egymástól a tagok. Csak most, csak Neked megsúgom, hogy én már a 6. X-en is túl lévő nő vagyok. Mégsem kértem volna ki magamnak a tegeződést!.

A másik, hogy ha nem tudsz helyesen magyarul írni, javaslom, hogy a hozzászólásodat először a szövegszerkesztőben fogalmazd meg. Ha ott be van kapcsolva az automatikus helyesírás-ellenőrző, már nagy hibát nem tudsz elkövetni. Amúgy meg tanulni soha sem késő!

Az eredeti kérdésedre visszatérve: Nem biztos, hogy a szerver-beszerzést egy ilyen fórumon kellene tesztelned. Én biztos, hogy szakemberek segítségét venném igénybe. Az már egy más kérdés, ha nem vagy ismerős a témába, bele szabad-e vágnod?

2014. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!