Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tartós munkanélküliek kaphatna...

Tartós munkanélküliek kaphatnak még járulék-kedvezmény- vagy vmi más támogatást a munkaügytől egyéni vállalkozás indítása esetén?

Figyelt kérdés

Az AFSZ honlapján van még ilyen hirdetés, azonban olyan más pályázatok mellett, amikről konkrétan tudom, hogy már nem lehet rájuk pályázni... Ezért egy viszonylag friss infó érdekelne.

És ha valaki részt vett már ilyen pályázaton, akkor milyen papírok kellettek hozzá, milyen feltételeket vizsgálnak, és a vállalkozói engedély megkérése előtt vagy után kell pályázni?


2009. nov. 30. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1 hete jártam munkaügyiben ilyen ügyben, a támogatásra október 30-ig lehetett jelentkezni, lekéstem róla, semmi más támogatást nem adnak, magyarán csináljak amit tudok...

Legközelebb márciusban lehet megint ilyen támogatásra pályázni ( 6 hónapig a minimálbérrel megegyező összeget kapod).

Nem tudom, lehet, hogy megyénként változnak ezek a támogatási formák és időpontok, én a Borsod megyeiben érdeklődtem.

2009. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó, a saját munkaügyi kirendeltségeden érdeklődj, nálunk azt hiszem 3havonta van ilyen(Pest megye)
2009. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

É-alföldi régió: megkérdeztem, elfogyott a pénz:( Legközelebb jövőre, valamikor...


:(

2009. dec. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!