Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri baba boltot nyitni...

Megéri baba boltot nyitni pelenka, ruha, baba kiegészitök,?

Figyelt kérdés
Szereznék válalkozásba kezdeni. egy kb 20 000es kis városban. De kissé bizonytalan vagyok. ha valakinek van tapasztalata. Minden tanács érdekel.

2014. jan. 11. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nyitnék bababoltot, ha az alap babafelszereléseket a multik árai alatt tudnám adni (pelenka, tápszer, törlőkendő, etc). Ha csak azért szeretnél bababoltot, mert az olyan cuki, akkor inkább ne erőltesd.
2014. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg árulhatnál használt babakocsikat is, hogy ne az a tipikus bababolt legyél, amiben minden van, és jó drágán.
2014. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nálunk (Pécs) nyílt egy főként használt dolgokat árusító bababolt. Volt minden, plüss játék, ruha, babakocsi illetve minden ami babákkal kapcsolatos: babatáp, pelenka stb. (ezek nyilván nem használtak:) )

Ruhák kb 50-100Ft-ért voltak. Sose voltam benn, de a matricákból ez jött le.

Ha 4 hónapig bírta akkor lehet, hogy sokat mondok, de baromi gyorsan bezárt és eltolták a biciklit.

Multiknál mindent megkap az ember, nehéz velük versenyezni. Ha van olyan ötleted ami különleges, akkor lehet esélyed, minden egyéb esetben inkább tanulj nyelvet, és menj külföldre dolgozni, ott megfizetnek.

2014. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Németül beszélek. És 10 éve kint vagyok de már szeretném befejezni.
2014. jan. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!