Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti mit gondoltok, miért jók...

Ti mit gondoltok, miért jók az mlm-rendszerekben dolgozni? És miért jó a bináris rendszer? Tudtátok mi az a passzív jövedelem Fiatalok? ;)

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 19:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

ma 11:13

Jól van. Látom te is azok közé tartozol, akik nem megérteni akarják hanem csak rajzolgatni.

OK legyen igazad, végtelen kifizetés van, csak azt nem tudom, hogy ezt miből finanszírozzák, mivel ez matematikailag lehetetlen.

Ez az ábra arra jó, hogy elhidd a sok maszlagot amit elmondanak, de arra nem, hogy megértsd, hogy valójában hogyan is működik a kettő meg nem ugyanaz. Ha érted, hogy egyáltalán miről is írok.

2014. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
9%
Nem érdekel a bináris rendszer. Nem abban van érdekeltségem. Ezért nem is foglalkozom vele. Ha Te arra ráérsz, hogy számolgassál, akkor tedd azt. Én olyan dolgokkal foglalkozom, ami elsőre, mindenféle számolás nélkül megérthető. Különben sem az volt a kérdés, hogy működik, hanem miért jó. És mikor valaki azt állatja, hogy a kettő az három, nekem ne mondja hogy én nem értem amit mond. A bináris, az kettő. Hiába akarsz belőle 3-at csinálni. Pláne akkor ne, amikor dimenziókról és nem ágakról beszél. Egy kép lehet 3 dimenziós. A MLM hálózatnak ágai vannak, nem dimenziói.
2014. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Képes vagy felfogni, hogy mi a bináris és a két dimenzió között a különbség??

Mert úgy látom, hogy nem. A kettőnek köze nincs egymáshoz. Attól, hogy valami 3 dimenziós, attól még lehet bináris.

2014. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
9%

A binárissal és a dimenziókkal is tisztában vagyok. Köszönöm.

Csakhogy itt nem 2D-ből akarsz 3D-t csinálni, hanem bináris hálózatból 3D-t. H-Á-L-Ó-Z-A-T.

Mond már el nekem, hogy ha valaki 2 embert INDÍTHAT EL CSAK egy hálózatban(BINÁRIS MLM RENDSZER) abból, hogy lesz 3 dimenzió. Ne a bináris szóra építsd az elméleted, hanem azon gondolkodj el, hogy ha két embert indíthatsz el egy rendszerben akkor 2-őt és nem hármat!!!!!!! Amiről te beszélsz, az már nem BINÁRIS MLM RENDSZER, HANEM MONDJUK a MÁTRIX!!!!

Nem bonyolítsuk túl. Már belevitted a matematikától kezdve a grafikus eszközökig, de még mindig nem érted, hogy a bináris rendszerben csak 2 embert indíthat mindenki.

2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%

Ja és még valami


"Attól, hogy valami 3 dimenziós, attól még lehet bináris."


Amiről te beszélsz az a bináris képek feldolgozásának az úgynevezett lokális párhuzamos műveletekkel, miután 3D lesz a 2D-ből. Csakhogy ez nem egy képpont tologatás és huzigálás és egyéb szépségek, hogy más legyen a látvány, hanem MLM!!!!

Nem szeretem, ha mások az értelmi képességeimet vonják kétségbe. Önvédelem jogán. Köszönöm.

2014. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget mégis honnan szedted, hogy csak két embert indíthat el az aki bináris rendszerben dolgozik??

Te magad írtad, hogy nem bináris rendszerben dolgozol. Igen ez látszik is, mert fogalmad sincs, hogy hogyan épül fel a hálózat.

2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
0%

Nézz utána ha annyira okos vagy. Olyan fogalom zavarokban szenvedsz, hogy az valami kriminális.


Akkor újra elmondom, csak neked:


MLM rendszerek fajtái:


1. bináris (csak két ág indítható, mélységben nincs korlátozás)

2. mátrix (legnépszerűbb a 3x10-es vagyis 3 ág 10 mélység, vagy lehet több ág, de a mélységet annál jobban korlátozzák

3.unilevel: Szélességében nincs korlátozás, és 3-6 mélységig fizet.

4. break-away -egy leválós rendszer, amiben a forgalmazók lépcsőzetes sorrendben követi egymást és minden lépcsőfok egy magasabb szinthez vezet, amikor valaki elér egy meghatározott szintet, az egész csoportjával leválik az addigi lábról és önálló csoportként működik tovább.


Megtudod mondani, hogy te milyen MLM rendszerben 3 dimenzionálsz folyton? Mert, hogy nem a bináris, az tuti.


"Te magad írtad, hogy nem bináris rendszerben dolgozol."

Nem ebben, mert ez a legszarabb. Szerintem.

És Te honnan veszed, hogy a BINÁRIS (ami a nevében is belefoglaltatik, hogy kettesével), hogy ott több embert is indíthatsz? Van ilyen, persze, csak az már nem bináris!


Vezesd már le nekem ezt a bináris három dimenziós elméletedet, ha annyira de annyira vágod. Mert eddig már beszéltél matematikai igazolásról, hogy nem működik, de még bizonyítani nem bizonyítottad. Teszem hozzá, minden bináris rendszer óvatosan és körültekintéssel kell hogy kidolgozza a visszaosztási rendszerét, mert különben bedöglik a rendszer. Aztán hoztad a bináris háromdimenziós baromságodat, ami egyértelműen légből kapott "kocka" hozzáállás. Mert ugye tudjuk, hogy a bináris rendszer a matematikában is maga a kettes (0 és az 1) számrendszer. Ha 3 szám lenne, az már nem kettes számrendszer lenne. De ugye te nagy okosan kotyvasztottál egy bináris MLM rendszert, a képalkotásból jól ismert 3D-vel. Mert akkora ász vagy, hogy neked ez sikerült.

Lehet hogy újat mondok neked, de az első dimenzió az a a térben az előre és hátra mozgás. A második dimenzió a jobbra és balra mozgás, a harmadik dimenzió meg a fel le mozgás. Szélesség, hosszúság, magasság. A 4 dimenziót kissé nehéz definiálni (de maradjunk annyiban hogy üpszilon/delta. De ha az jobban tetszik, akkor lehet az idő is a 4. dimenzió.

2014. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%

És még valami...


Ami a juttatások illeti, azt lehet akár 4Dben is értelmezni, mert ugye kaphatsz alulról, oldalágról, ha veled egy szinten vagy a nálad magasabb szinten lévőtől is, egy hónapban egyszer. De ez ugye függ attól, hogy melyik rendszer hogy dolgozta ki, függetlenül a hálózat típusától!

2014. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd már meg te nagyon okos, hogy a harmadik, aztán negyedik, ötödik stb embert akit te beregisztrálsz az hová kerül ha nem hozzád?


Mondom, hogy fingod sincs a bináris rendszer működéséről, csak okoskodsz.

2014. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor magyarázd már meg te nagyon okos, hogy a harmadik, aztán negyedik, ötödik stb embert akit te beregisztrálsz az hová kerül ha nem hozzád?


Mondom, hogy fingod sincs a bináris rendszer működéséről, csak okoskodsz."


Elmondom én neked! Az alá rakod be aki lusta hozni magának 2 embert! Ezért szar a bináris.

A hálózatot építése nem zárja ki, hogy vásárlóid legyenek Te nagy okos. Ha te 2 emberre építesz hálózatot, akkor a többi ember mi lesz? Vásárló? Nem? Ki mondta, hogy mindenkinek hálózatot kell építeni. Azzal nem keresel pénzt, ha a hálózatot építed. Azzal csak szintet lépsz. A vásárlóid hozzák a lóvét, te zseni!

2014. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!