Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti mit gondoltok, miért jók...

Ti mit gondoltok, miért jók az mlm-rendszerekben dolgozni? És miért jó a bináris rendszer? Tudtátok mi az a passzív jövedelem Fiatalok? ;)

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 19:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Ezt is olyan írta, aki nem igazán érti a bináris működését. Lehet, hogy te voltál? :D :D Nem lennék meglepve.
2014. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Még mindig nem magyaráztad el a te elméletedet. hogy akkor mi is az a bináris MLM rendszer. Mond már. Mi a bináris rendszer, hogy működik, mi az előnye és mi a buktatója? Könyörgöm!!! Írd már le, mert még beszélsz, de nem mondasz semmit.
2014. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Ahhoz el kéne jutnod oda, hogy tudd értelmezni egy konkrét marketingtervben leírtakat.

De amíg ez nem megy, addig reménytelen eset vagy.


Amit linkeltél azt sem lehet ráhúzni az összes bináris rendszerre, de ha te ebből tájékozódsz, akkor gratulálok.

2014. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Na ez a tipikus, "tudom de úgy sem mondom el" Ez tesz téged hiteles szakemberré. Én is gratulálok neked.


Még talán el is hittem volna amit mondasz, ha a bináris szó nem kettőt jelentene, ha nem mentél volna át csillagok háborújába és kezdesz el dimenziókról beszélni.


A tudásomat pedig hozzáértő sikeres MLM szakemberek könyveiből szereztem, mert én ismerek olyan helyeket is mint a pl. a könyvtárak.

Ezzel a végszavaddal csak is azt bizonyítottad, hogy okoskodni jöttel de nem tudsz semmit.

2014. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Látom, az amit linkeltél azt is pont egy "hozzáértő" MLM szagember írta.

Nem érdekel, hogy neked hiteles vagyok-e. Nekem bőven elég látni azt, hogy mit okoskodsz itt egy olyan témáról amihez nem értesz.

Nem tudom elmagyarázni, mert nem érted meg, hogy hogyan történnek a csatlakozások és bónuszfizetés a bináris fában. Ha ezt képes lennél megérteni, akkor lehetne folytatni.


De írtam két példát azt is képtelen voltál felvázolni. Ez elég bizonyíték arra, hogy nem érted a működését.

2014. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom figyelmed a Nógrádi Bencét.
2014. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Máskülönben nem attól leszel igazi szakember, hogy kened vágod a bináris rendszert, meg úgy rajzolod a céged marketing tervét, mint ha csak az abc lenne. Az MLM szakma ennél jóval több. De gondolom ezt Te is tudod, csak nem mondod. Számolgassál, vezesd le papíron hogy miért meg hogy, de én inkább eladok és pénzt keresek.
2014. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy az MLM-hez nem értesz. Ne forgasd ki a szavaima!!
2014. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"Ahhoz el kéne jutnod oda, hogy tudd értelmezni egy konkrét marketingtervben leírtakat."

Kösz! Képes vagyok rá! A saját cégem marketing tervét kiválóan értem.

"Nekem bőven elég látni azt, hogy mit okoskodsz itt egy olyan témáról amihez nem értesz. "

Már bocsi ez elég tág. Ezt akár érthetem az egész MLM rendszerre is.


Amúgy amiről te beszélsz az még mindig nem a bináris fa. Ez valami hibrid lehet, de akkor meg azt kéne mondani. A bináris az bináris. Nem lehet fokozni. Már hallottam olyanról is hogy "Bináris mátrix" meg bináris hibrid rendszer. Na hát az meg végképp nem érdekel, mert amíg nincs bizonyítva a működésének sikere, addig nekem a bináris rendszer az amit én ismerek. De mivel én az interneten építem a hálózatomat, nem érdekem, hogy többet tudjak a bináris rendszerekről, mint kéne. Szóval nem arról van szó, hogy nem értem, hanem nem tud izgatni, mert szarnak tartom az alapján amit tudok róla. Ha úgy akarsz hálózatot építeni, hogy a bináris háromdimenziós rendszeredet minden mozgó és lélegzőnek el kezded ecsetelni, akkor ki kell ábrándítsalak. Előbb a cégről és a termékről beszélj, aztán jöhet az üzlet. Nálam is ebben a sorrendben történt.

2014. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
javítás "de mivel én NEM az interneten építem,"
2014. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!