Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó vagyok,...

Egyéni vállalkozó vagyok, eredeti becsületes szakmám elektroműszerész, ehhez van vállalkozói engedélyem és hogy most egy Akváriumokkal foglalkozó vállalkozást szeretnék nyitni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
akváriumokkal foglalkozó vállalkozást akarok nyitni, profilja a beüzemelés lenne az alapoktól a vízfeltöltésen át a halk berakásáig. És, hogy ehhez milyen engedélyek kellenek. Én az akváriumokhoz értek nem a joghoz.
2009. dec. 5. 12:48
 1/1 anonim válasza:
a vállalkozói engedélynél be kellett volna jelölnöd az összes NEM ENGEDÉLYHEZ KÖTÖTT TEVÉKENYSÉGET ugyanis minden modosítás pénzbe kerül! de ezt bármikor pótolhatod. A nádor utcai cégbíróságnál. nem nagy összeg pár ezer forint. Az akváriumokkal foglalkozó vállalkozásodhoz nem kell külön engedély. Egy jó tanács ha még is olyan a tevékenységet tennél amihez külön engedély szükséges akkor egy engedély nélküli tevékenységet hirdess és értékesíts amihez meg kell engedély azt helyszinen megoldod. Remélem sikerült segítenem. ha a cégbíróság címe kell Bp. v.ker Nádor u. 16. [link] ha nem pesti volnál
2009. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!