Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találhatok kb 5-6 millió...

Hol találhatok kb 5-6 millió forint értékben befektetőt?

Figyelt kérdés

Van valami weboldal esetleg erre?

apródón próbálkoztam de nem jártam sikerrel, mivel szabálytalannak minősítették.



2014. febr. 8. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5-6 millióért mit kap a befektető ?
2014. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szinte garantálni tudom, hogy a pénz dupláját igényelheti vissza fél éven belül, amit személyesen le is vezetek neki!

De még is merre lehet keresni befektetőt?

2014. febr. 8. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sem vagy képes, akkor ez úgy kamu ahogy van... Legközelebb okosabb átveréssel próbálkozz :D
2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az adott szavad max 300ft-ot ér. valami kézzelfogható nincs ?
2014. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A "szinte" garantálni tudod nagyon rosszul hangzik... Írd le privátban mik az elképzeléseid és a garanciáid.
2014. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
üzleti angyal a kereső szó amit keresel. Üzleti terv nélkül kevés a le tudom vezetni. Családon belül, barátok között ahol a szavadra és az elképzelésedre adnak pénzt bár ez felelőtlenség. Befektető keresés az alábbi esetekben indokolt. Kész projekt, értem ez alatt szerződések megléte, termék szolgáltatás tesztelése megtörtént, üzleti terv, működési modell, társulási modell. Kereskedelembe árukészletre, ahol már el van adva a termék előre, új termék piacra vezetése halott ügy befektetővel (van arra jobb módszer). Gyártás szolgáltatás nyereséges üzemeltetése mellett fejlesztésre, piaci terjeszkedésre. Erre adnak pénzt aki másra add pénzt az nem ért hozzá és az nem fog tudni segíteni. A befektető a pénzén kívül a kapcsolataival, tapasztalatával tudd segíteni ami sokszor több mint a befektetett pénz. Aki munkával összegyűjtött pénzét rád bízza, akinek szintén nincs tapasztalata az üzleti életben az ablakon dobja ki a megtakarítását, 95% hogy elbukód a pénzét. Te még nem tudod a kockázatot és a felelősséget kezelni. Összefoglalva akire szükséged van az akkor ad pénzt ha a fenti feltételeknek meg felelsz, ha nem akkor aki ad azt igaz nem készakarva de becsapód. Ne más ember kárán akard a pénz értékét és a vele járó felelősséget megtanulni. Rossz üzleti tapasztalathoz vezethet. Ha nincs tőkéd akkor olyan lehetőséget kell választanod ami befektetés nélkül pénzhez juttat. Sok vállalkozáshoz nem kell tőke csak dolgozni kell benne. Sok üzleti tervet át lehet alakítani hogy ne kelljen hozzá tőke, el lehessen kezdeni kicsiben felépíteni vagy meg lehet feleltetni a befektetési szempontoknak.
2014. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott hogy a kommunikáción is javítanod kell. Szinte garantálni tudom = Nincs garancia, de rá dumállak.

Igényelheti vissza = Igényelni lehet, megkapni nem biztos.


Nekem ebből a következő szűrődött le, van ötleted szerinted jó de nem vagy biztos benne hogy működne-e. Az üzlet megvalósítása még nem tiszta számodra (kevés tapasztalat). 5-6 millió már nagy pénz neked ennél többet nem is tudnál kezelni, tehát ha bejön az üzlet nem tudsz tovább lépni. A pénzzel megcsinálod a tutit majd kizársz a további üzletből, legyek boldog egyszeri nagy haszonnal.


Lehet nem ez az igazság és teljesen más a szándékod, de ezt sikerült kommunikálnod.

2014. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, írd meg privátban!
2014. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szimpla kérdés volt nem feltétlenül volt szándékomban itt tőkéhez jutni, sem becsapni nem szeretnék senkit!

Igaz nem erősségem a üzleti piac terület, 20 éves tapasztalatlan ember vagyok de valahol el kell kezdeni.

Kisebb korom óta tervezem, hogy vállalkozó leszek viszont ha nem születik az ember olyan jó családba... :)

Csak próbálkozok...:)

2014. febr. 10. 07:32
 10/16 anonim ***** válasza:

"Szinte garantálni tudom, hogy a pénz dupláját igényelheti vissza fél éven belül"

és

"nem erősségem a üzleti piac terület, 20 éves tapasztalatlan ember vagyok"


ez csak szerintem vicces?

2014. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!