Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri ruhaboltot nyitni? Egy...

Megéri ruhaboltot nyitni? Egy jól menő ruhaboltnak kb mennyi a bevétele?

Figyelt kérdés
Mindig is ez volt az álmom h legyen egy saját ruhaboltom. imádok vásárolni öltözködni, és már dolgoztam is jól menő ruhaboltba. de félek, hogy nem fog menni.. de mindenképp elvégzek egy üzletvezetői képzést.

2014. febr. 24. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A jól menő ruhaboltnak nagy a nyeresége, ezért mondják rá hogy jól megy. Az más kérdés, hogy a bevételből mennyi nyereség marad. A bevétel és a forgalom függ a vásárló erőtől, az üzlet elhelyezkedésétől, a ruhák minőségétől, árától. A nyereség a költségektől függ, bérleti díj, rezsi, alkalmazottak száma, vállalkozási forma. Üzletvezetői képzés után remélhetőleg meg tudod majd válaszolni a kérdésedet.:) Sok sikert az álmod megvalósításához.
2014. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de pénzügy-számvitelt végeztem szóval ezekkel tisztában vagyok :) én egy ebben jártas személytől szeretném megtudni tapasztalatait.nem árt tudni mennyi az annyi, megérné e bár tudom h minden eset más, de buzdításra jó lenne meg egy kicsit erőt adna hozzá, reményt :D.
2014. febr. 24. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nezd manapsag nem éri meg a nagy multikkal szemben barmit is nyitni mikor h&m ben mar olcsobban vasarolsz mint a kinaiban lassan foleg ha akcio van es folyamatosan az van. A minap az orsayban vettem 200 ft ert egy felsot stb. Akkor sikerulne ha valami piaci rést tömsz be nagyon különleges ruhakkal pl mint az artz modell
2014. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vannak kapcsolataim ameriából onnan jönne az áru nem lenne tucat :)
2014. febr. 27. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha zsted olyan minőségü egyedi az áru akkor vagjal bele de sem mindegy hogy hol plaza? Körút? Amúgy a bevétel kb 500 ezer
2014. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!